En Sevdiğiniz 5 Oyun Dlcsi

Ben 5 dedim ama siz istediğiniz kadar yazabilirsiniz.

1. Knife Of Dunwall(Dishonored)

Daud ile oynadığımız bir oyun yapmayıp gidip Redfall yaptın ya Arkane alacağın olsun!

1. Minerva’s Den(Bioshock 2)

Ana oyunun ağızda bıraktığı kötü tadı yok eden çok başarılı bir dlc. Sonuyla 8nsanı dumura uğratır.

1. The Shivering İsle,(Oblivion)

Yine ana oyundan daha başarlı diyebileceğim bir dlc. Müthiş bir fantastik ortama sokuyor sizi. Karakterlerin ilginçliği, taraf tutabileceğiniz 2 tarafın olması gibi müthiş detaylar var.

1. Foundation(Control)

Çoğu kişi listeye almayacaktır ama ben oynarken çok keyif aldım. Yeni düşman tipi olsun, yeni yetenekler olsun bence çok başarılıydı.

1. Lonsome Road (Fallout Nv)

Ana oyundan daha fazla sevdiğim bir başka dlc daha. Hikayesi olsun karakterleri olsun her şeyiyle harika bir dlc.

4 Beğeni

Çok DLC tecrübem yok yalnız The Witcher 3: Wild Hunt eklentileri çok iyiydi. Özellikle Blood and Wine bildiğin tam sürüm oyun içeriğine sahip her haliyle tam paket bir iş olmuş.

4 Beğeni

Çok fazla oyun tecrübem yok ( oyun sayısı anlamında) bazı oyunları takıntı seviyesinde yüzlerce saat oynuyorum o nedenle tecrübe ettiğim oyun ve DLC sınırlı.

1- Elbette haritası - hikayesi ile başlı başına bir oyun olan Witcher 3 Blood and Wine.

2- Bize GOD ve Olgierd gibi karakterleri hediye Hearts of Stone

3- Oyunun gerilim dozunu kırlara taşıyan Dying Light The Following

4- Witcher 3 Blood and Wine gibi başlı başına bir oyun diyebileceğim Fallout 4 Far Harbor

5- Aslında bir DLC sayılmaz oyun için yayınlanmış resmi bir mod- DLC de değil ama Fallout 4 oyununa yerleşim yerleri ve yerleşimciler konusunda “level” atlatan Sim Settlements

3 Beğeni

Paradox şirketinin yaptığı strateji tabanlı oyunlarında HOI4 içinde ‘Battle of the Bosporus’ çok bayılmıştım. Şirket yapısında bütün oyunlar içinde mevcut haline DLC ekleyerek devam ediyorlar. Yapısal olarak hepsini almak yeni başlayan için zahmetli gözükebilir. Ancak hepsini alıp oynanması gerekiyor.

3 Beğeni

1- Star Wars Empire at War: Forces of Corruption
2- The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard
3- The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn
4- Fallout 3 - Operation Anchorage
5- Battlestar Galactica Deadlock Tüm dlcleri arkadaşlar çok düşündüm ama hiç birini ayıramıyorum…

3 Beğeni