En Sevmediğiniz Oyun Nedir? 🎮

Selam! Umarım bu kategori yapılmamıştır daha önce yaptığım kategori benzerliğinden dolayı kapatılmıştı. Bu ara evlere kapandık ve çoğumuz bilgisayarın başından kalkmıyor. Siz bu ara hangi oyunu OYNAMIYORSUNUZ? Not: Oynamıyorsunuz dediysem sevmiyorsunuz demek.

Ben eskiden şu Roblox denen oyunu deli gibi oynardım ama 2 yıldır falan girmedim çünkü artık sıkmaya başladı ama yeni bir oyun arıyorsanız roblox güzel bir tercih lego gta gibi diyebilirim Roblox için. Not 2: Fotoğrafını atamadım maalesef kusura bakmayın.

Karşınızda sevmediğiniz oyunları yazabileceğiniz ve hakkında tartışabileceğiniz bir başlık.

Açık ara Metin2 ve futbol oyunları.

1 Beğeni

MOBA ve dandik MMO’lar. Oynayanların niye kendilerine böyle bir şey yaptıklarını merak ediyorum.

1 Beğeni

Aynen ya. Daha önce arkadaşlarım bana League Of Legends oynatmıştı 5 dk sonra telefonu bırakıp çıkmıştım.

1 Beğeni

İşin daha da kötü tarafı oynadığın oyunun muhtemelen League of Legends olmaması. Mobil versiyonu bu hafta çıktı.

1 Beğeni

Olabilir hatırlamıyorum tam ama ona benzer bir oyundu.

Battleground ve rekabetçi tarz oyunlardan nefret ediyorum.Cs:go bir istisna ama onu yıllardır ara ara açıp oynarım.

1 Beğeni

Ayyyynen öyle. Bir arkadaşımla genelde PC oyunu oynuyoruz ama mobil oynadığımızda sürekli Battleground oyunları istiyor.

1 Beğeni

Prototype
Batman arkham oyunundan sonra rezil bir oyun gibi gelmiştim. Bir kere combat çok kötüydü daha ne olsun.

“1vurDumTeQ7” “x_kRalTr”… Bunlara laf ettirmeyiz!

Benim en sevmediğim oyun herhalde League of Legends olabilir. Çok değerli zamanlarımı gömdüm. Ayrıca epey kötü sözler işittim.

2 Beğeni

Free To Play oyun gördümmü arkamı dönüp kaçarım…

Spor oyunları. Fifa Pes gibi.

Ben de öyle futbol seven biri değilim ilkokuldayken futbol oynardık futboldan anlamadığım için ben hep spiker olurdum :frowning:

1 Beğeni

Koyu bir CS Go hayranı olarak Valorant’ı hiç beğenmiyorum. Denedim, oynadım zevk alamadım. CS Go’nun üstüne çıkamayan her yapım işin içine fantastik katarak dikkat çekmeye çalışıyor. Çekebildiği de bir gerçek. Ancak bana hiçbir şekilde hitap etmiyor.

1 Beğeni

Valorant’ı ne seviyorum ne sevmiyorum. Arada girdiğim oluyo ama 1 el oynayıp çıkıyorum oyunun tek güzel yani gelecekle ilgili teknoloji üstü şeyler olması ama cs go kesinlikle daha iyi.

1 Beğeni