En Sevmedi─činiz Oyun Nedir? ­čÄ«

Selam! Umar─▒m bu kategori yap─▒lmam─▒┼čt─▒r daha ├Ânce yapt─▒─č─▒m kategori benzerli─činden dolay─▒ kapat─▒lm─▒┼čt─▒. Bu ara evlere kapand─▒k ve ├žo─čumuz bilgisayar─▒n ba┼č─▒ndan kalkm─▒yor. Siz bu ara hangi oyunu OYNAMIYORSUNUZ? Not: Oynam─▒yorsunuz dediysem sevmiyorsunuz demek.

Ben eskiden ┼ču Roblox denen oyunu deli gibi oynard─▒m ama 2 y─▒ld─▒r falan girmedim ├ž├╝nk├╝ art─▒k s─▒kmaya ba┼člad─▒ ama yeni bir oyun ar─▒yorsan─▒z roblox g├╝zel bir tercih lego gta gibi diyebilirim Roblox i├žin. Not 2: Foto─čraf─▒n─▒ atamad─▒m maalesef kusura bakmay─▒n.

Kar┼č─▒n─▒zda sevmedi─činiz oyunlar─▒ yazabilece─činiz ve hakk─▒nda tart─▒┼čabilece─činiz bir ba┼čl─▒k.

A├ž─▒k ara Metin2 ve futbol oyunlar─▒.

1 Be─čeni

MOBA ve dandik MMOÔÇÖlar. Oynayanlar─▒n niye kendilerine b├Âyle bir ┼čey yapt─▒klar─▒n─▒ merak ediyorum.

1 Be─čeni

Aynen ya. Daha ├Ânce arkada┼člar─▒m bana League Of Legends oynatm─▒┼čt─▒ 5 dk sonra telefonu b─▒rak─▒p ├ž─▒km─▒┼čt─▒m.

1 Be─čeni

─░┼čin daha da k├Ât├╝ taraf─▒ oynad─▒─č─▒n oyunun muhtemelen League of Legends olmamas─▒. Mobil versiyonu bu hafta ├ž─▒kt─▒.

1 Be─čeni

Olabilir hat─▒rlam─▒yorum tam ama ona benzer bir oyundu.

Battleground ve rekabet├ži tarz oyunlardan nefret ediyorum.Cs:go bir istisna ama onu y─▒llard─▒r ara ara a├ž─▒p oynar─▒m.

1 Be─čeni

Ayyyynen ├Âyle. Bir arkada┼č─▒mla genelde PC oyunu oynuyoruz ama mobil oynad─▒─č─▒m─▒zda s├╝rekli Battleground oyunlar─▒ istiyor.

1 Be─čeni

Prototype
Batman arkham oyunundan sonra rezil bir oyun gibi gelmi┼čtim. Bir kere combat ├žok k├Ât├╝yd├╝ daha ne olsun.

ÔÇť1vurDumTeQ7ÔÇŁ ÔÇťx_kRalTrÔÇŁÔÇŽ Bunlara laf ettirmeyiz!

Benim en sevmedi─čim oyun herhalde League of Legends olabilir. ├çok de─čerli zamanlar─▒m─▒ g├Âmd├╝m. Ayr─▒ca epey k├Ât├╝ s├Âzler i┼čittim.

2 Be─čeni

Free To Play oyun g├Ârd├╝mm├╝ arkam─▒ d├Ân├╝p ka├žar─▒mÔÇŽ

Spor oyunlar─▒. Fifa Pes gibi.

Ben de ├Âyle futbol seven biri de─čilim ilkokuldayken futbol oynard─▒k futboldan anlamad─▒─č─▒m i├žin ben hep spiker olurdum :frowning:

1 Be─čeni

Koyu bir CS Go hayran─▒ olarak ValorantÔÇÖ─▒ hi├ž be─čenmiyorum. Denedim, oynad─▒m zevk alamad─▒m. CS GoÔÇÖnun ├╝st├╝ne ├ž─▒kamayan her yap─▒m i┼čin i├žine fantastik katarak dikkat ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒yor. ├çekebildi─či de bir ger├žek. Ancak bana hi├žbir ┼čekilde hitap etmiyor.

1 Be─čeni

ValorantÔÇÖ─▒ ne seviyorum ne sevmiyorum. Arada girdi─čim oluyo ama 1 el oynay─▒p ├ž─▒k─▒yorum oyunun tek g├╝zel yani gelecekle ilgili teknoloji ├╝st├╝ ┼čeyler olmas─▒ ama cs go kesinlikle daha iyi.

1 Be─čeni