En Son Gittiğiniz Tiyatro Oyunu?

Çok büyük oyuncuların oynadığı çok güzel bir oyun. Benim için anlam ifade eden bir kitaptır, zafer cini detayını aradım sadece.

2 Beğeni

Üç ay aradan sonra gittiğim ilk tiyatro. Annemi de ikna edip götürdüm. :joy: Bir tiyatro olarak fena sayılmazdı. Oyunculukları da sevdim. Fakat bana bile iki buçuk saat oturup izlemek biraz zor geldi açıkçası, yalan yok. Yine de özlemişim.

Not: Annem sıkıcı buldu. :laughing:

4 Beğeni

En iyileri koymazsak olmaz :grin: Buraya bir Kocaeli Şehir Tiyatrosu oyunu bırakıyorum. Tek kelimeyle mükemmeldi.

4 Beğeni

Oyunculuklar, dekorlar, kareografiler, müzikler hepsi çok iyiydi. 2 saat 40 dakika çok güzel geçti, sezonun en başarılı oyunlarından.

Sefiller-Ankara DT

2 Beğeni

Hisseli Harikalar Kumpanyası müzikaline gittik sezon biterken. 3 saat sürüyor, çok eğlenceliydi, çok beğendik. Uzun süre ayakta alkışlandı :clap:t3:

1 Beğeni

Şener Şen’i bir tiyatro oyununda ve çok güzel bir oyunda canlı izleyebildim ne mutlu bana. Diğer oyuncularda çok iyiydi.

3 Beğeni

Güzel bir oyundu filmini izlememiştim sadece duymuştum. İlginç bir hikâyeye sahip, oyuncular iyi , oldukça keyif aldım.

TROYALI KADINLAR
Herkese hitap etmeyebilir ama ben keyif aldım, üstelik ışığı seyirciye çevirdiklerinde tam benim oturduğum yere geldiği için yüzüme vuruyordu, gergin izledim o yüzden biraz. Yenilik sevenler tiyatroda sever bana göre bu oyunu.

“Meraklısına Öyle Bir Hikaye”