Ephesus Yayınları

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Sevdiğim yazarlar peş peşe ayrıldı bu yayınevinden. Meltem Özkaya, Ayşenur Nazlı, şimdi de Sinem Ataklı… Üstelik Sinem’in kitapları çıkmak üzereydi. Fantastik, gençlik ve bilimkurgu dalında başarılı eserler ortaya koyan bu genç kalemler neden ayrıldı? Nasıl bir anlaşmazlık yaşandı, merak ediyorum.

İşin arka yüzünü bilmemekle birlikte yayınevinin haksız olduğunu düşünüyorum. Yazar bir cevherdir. Kıymeti bilinmeli.