Everest Yayınları Modern Klasikler Serisi

resim

3 Beğeni

resim

Yeni baskı ile bir kitap eklenmiş.

5 Beğeni

resim

5 Beğeni

Baya iyi bir seçki. Beğeniyorum.

1 Beğeni

6 Beğeni

Doris lessing şiddetin çocukları kitaplarının can yayınlarından basılanlarla içerik olarak benzer bir tarafı var mı bilen?

Ona göre bu dört kitabı da alacağım da.

1 Beğeni

Piyasadaki en başarılı kapak tasarımlarına sahip serilerden biri bence bu serinin kitapları.

3 Beğeni

Üçüncü Anna Kavan yolda.

3 Beğeni

Bandrol de alınmış. Maya Angelou otobiyografi serisinden bir kitap daha geliyor.

2 Beğeni

Kapakları çok erken paylaştılar. Gerçi kitaplar (3 yeni modern klasik) matbaadaymış. Eli kulağında dediler bana. Fazla beklemeyiz artık.

2 Beğeni

Uyku Tanrısının Evi satışa açılmış.

2 Beğeni

Valla demin sipariş verdim kidega… Mart’ta artık :slight_smile:

1 Beğeni

Şiddetin Çocukları 4- Kıyısız çıkmış, Galiba seri 5 kitaplık. Yazarın Türkçe’de 9-10 kitabı var, kitaplarından okuduğunuz oldu mu?

2 Beğeni

Yeni kitap

9786051854564

4 Beğeni

Yeni kitap geliyormuş. :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Hans Fallada Kurtlar sofrası kitabında tercih ettikleri kağıda bu ciltleme olmamış, kitap okunurken çok yüksek olasılıkla dağılacak.

1 Beğeni

Diğer John Cheever öykülerini de bu seriye alacaklar sanırım. Yeni kapağı çok sevdim.

1 Beğeni

Günaydııııııns :slight_smile:

1 Beğeni

Sen söylemiştin biliyorum, kitap dağılıyor demiştin.

Bu kağıt bu gramajı tercih ediyorsan ciltleme böyle olursa kitap dağılır, yayınevi bunu düşünmemiş.

1 Beğeni

Şöyle söyleyeyim, bu ilginç kitap sayesinde ben seriyi toplamaya başladım. Kapak rengi, kağıdının Kazım Taşkent e benzer yapısı falan derken farklı geldi ancak seride böyle 1 ya da 2 kitap daha var, gerisi normal. Onlar da zaten 50-60 sayfalık incecik kitaplar.

Kitap yanlış hatırlamıyorsam 1.7 kg geliyor ve klasik can yayınları, iletişim yayınları kitaplarının boyutunda. Bu tercih neden yapıldı çok merak ediyorum. Neden bu kitaplar bu kağıda basıldı yani.

2 Beğeni