Everest Yayınları Modern Klasikler Serisi

IMG_20200609_171327

5 Beğeni

Güzel haber. Umarım çıkar yakında. Bu seri yeni kitap ilanından sonra 1 ay minimum bekletir çünkü

2 Beğeni

Satışa açılmış.

image

4 Beğeni

4 Beğeni
6 Beğeni

Witold Gombrowicz kitapları daha önce bu seriden çıkmıştı. Sanırım bandrolü alınan Bakakai de Everest Modern Klasikleri altından çıkacaktır.

3 Beğeni

Muhteşem yazarlar var bu seride, Everest çok iyi iş çıkarıyor. :clap:
Gombrowicz çok iyi yazar, Bakakai daha önce Ayrıntı’dan çıkmıştı ama yine de nokta atışı olmuş derim henüz okumadığım bir kitabıydı.

2 Beğeni

Çok ilgimi çeken bir seri benim de. Çok güzel kitaplar var seride. Fakat yer kalmadı kitaplığımda bunlar için. Yine de ufaktan başlayabilirim😀

1 Beğeni
1 Beğeni

Karen Blixen - Afrika Çiftliği

Out of Africa (Benim Afrikam olarak Türkiye’de yayınlanmış) adında bir filmi de var. Kitap kapağı da film posteri.

6 Beğeni

Posteri kapak yapmasalarmış keşke.

2 Beğeni

Kapak nereden acaba? Çıkış tarihi nedir onu öğrenmek için soruyorum esasen

1 Beğeni

Kapak twitterdan. Kitap çıktı bu arada.

3 Beğeni

Alfa kendi sitesine eklememiş. Bir siparişim vardı ona eklerim artık sitede göründüğü zaman.

1 Beğeni

Evet Emek Kitap altyapısı daha hızlı ekliyor kitapları.

2 Beğeni

Everest’in tüm işlerini etkileyecek olsa da özellikle bu seriyi etkileyecek bir gelişme. Everest Modern Klasikleri oluşturan yayın yönetmeni Cem İleri ayrılıyormuş malesef.

3 Beğeni

Üzüldüm bu habere. Umarım yerini doldurabilirler ne diyelim.

1 Beğeni

Üzdü :frowning:
Dili çok güzeldi
Basıma da ara verilmez umarım

1 Beğeni

Aynı zamanda Everest Deneme ve Everest Eleştiri de Cem İleri’nin yürüttüğü güzel işlerdendi. Umarım aynı kalitede devam ederler.

3 Beğeni

Yeni kitap

image

11 Beğeni