Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları'ndan Yeni Karakter Afişleri Geldi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları'ndan Yeni Karakter Afişleri Geldi – Fantastik Canavarlar

image

Merakla beklediğimiz Fantastik Canavarlar serisinin ikinci filmi Grindelwald’ın Suçları‘ndan yepyeni karakter afişleri geldi! Daha da önemlisi bugün öğrendik ki yarın (25 Eylül 2018) yapımın son fragmanı da bizlerle olacak. Görünen o ki filme neredeyse 50 gün kalmışken buralarda artık sular hiç durulmayacak! Yarınki fragmandan önce, şu karakter afişlerine hep birlikte doya doya bakalım: Newt Scamander… (DEVAMI…)

Grindelwald ilk filmde bence tırt duruyordu. Bu film -en azından- bu posterde daha iyi duruyor.

En iyi poster grindelwald’un kesinlikle ama Quinne’nin posteri de çok güzel

1 Beğeni

Ya sana poster konusunda hak veriyorum ama dikkatli bakınca zaten tek göz görüyoruz, çehresi gölgeli filan böyle “cool” bir hava yaratmışlar. Ama iki göz açıkça görünüp o saçlar ve bıyıklar da tam manasıyla güneş ışığında ortaya çıkınca bi canımız sıkılıyor, neler oluyor diyoruz :frowning:

Bir karakterin “kötü” olduğunu belli etmek için illa böyle tuhaflıklara gidilmemesi gerekiyor.

Sonra işler şuna dönüyor:

1 Beğeni

Garip asa fırtlamaları dışında sevdim. Sanki Ölüm Yadigarları’nın başlangıcındaki biraz daha karanlık ve yıkık dökük Warner Bros logosunu görmek gibi oldu. Gel artık, gel!

1 Beğeni

çok güzeller özellikle kimsenin sevmediği grindelwald’ı ben şahsen çok sevdim.

1 Beğeni