Fantastik Canavarlar 3 Brezilya'da Geçecek!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar 3 Brezilya'da Geçecek! – Fantastik Canavarlar

image

J.K. Rowling, aylardır, gelecek Fantastik Canavarlar 3 filminin nerede geçeceğine dair küçük ipuçları veriyor olsa da, en sonunda filmin ağırlıklı olarak nerede geçeceği gerçeğini açıkladı! Rowling, Newt Scamander‘ın bir sonraki maceralarının Brezilya’da, Rio De Janiero‘da geçeceğini duyurdu! David Heyman, kendisi ve Callum Turner ile yapılan son röportajda, üçüncü filmin nerede çekileceği sorularını yanıtsız bırakmıştı. Ancak,… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Okuma bitince tam olarak içimden şunlar geçti - gerçekten aynı bunlar geçti - :

Oha ben galiba gaza geliyorum. Film için heyecanlanmaya başladı… Bir saniye … Daha film çıkalı 1 ay olmadı. Filmin çıkmasına daha 2 yıl var. NE 2 YIL MI?
O kadar zaman bekledik şimdi bir daha bekleyeceğiz … Daha Rowling senaryoyu bile yazmaya başlamamıştır. Ama yok bitirmiş pardon.

Bu ruh halindeyim hala bunlar kafamda dönüyor :confused:

Amazon ormanları…Fantastikooo :smiley:

Rowling fantastik canavarlar 4 Türkiye de geçecek dese nasıl bir tepki verirsiniz

1 Beğeni

Töbeeeee…

Nedense ülkemiz toplumu ve cadı olunca aklıma ilk düşen tepki trajikomik olarak bu oluyor. Lütfen alınmayınız.

Vala çok sevinirdim. Nasıl da güzel olurdu :slight_smile: