Fantastik Canavarlar 3'ün Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar 3'ün Vizyon Tarihi Belli Oldu! – Fantastik Canavarlar

image

Vizyon tarihi değişen ve ne zaman gelecek diye merakla beklediğimiz Fantastik Canavarlar 3 filminin çıkış tarihi nihayet belli oldu! İlk iki filmin arasında iki yıl olmasından sonra görünüşe göre 3. film için 3 yıl beklememiz gerekiyor. Yakın sayılabilecek bir tarihte Rowling’in yeni filmin senaryosunu tekrar yazdığı yönündeki iddiaları duyurmuştuk. Şimdi de SnitchSeeker’ın yaptığı bu habere… (DEVAMI…)

Yapman gereken tek şey yanına işinin ehli bir senarist daha almak Rowling, sonrası zaten senin dünyan…Lütfen bu filminden sonra yine şok olalım ama mantıksız gelen şeyler yüzünden değil…

Zaten 3. film için çok az hype’ım var hiç heyecanlı değilim (böyle diyorum da fragmanlar çıkınca çıldıracağım kesin :smiley: ). Film Çıkınca elbette gideceğim ancak şu an “çıksın artık sabırsızlanıyorum” gibi yakarışlara girmeyecek kadar az bekliyorum, 2. film ile beklentimi kırdılar … Ertelenmesinin sebebinide gişeden diye düşünüyorum, seriyi sevdiğim için iyi niyetlide düşünmek istiyorum hani filmi daha güzel yapmak için falan ama pek öyle gelmiyor. Geç çıksın güzel olsun her gün çıkacak ve kötü olacaksa ne anlamı var ? Güzelim seriyi umarım bozmazlar daha çok, ve en kötü Harry Potter filmi olarak kalır.