Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Fragmanı Pazartesi Geliyor!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Fragmanı Geliyor

image

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları fragmanı için tarih verildi. Hayranların heyecanla beklediği üçüncü Fantastic Beasts macerası olan The Secrets of Dumbledore filminden ilk görüntüler yayınlandı. Tam fragman ise pazartesi günü gelecek! Büyücülük Dünyası, ya da tüm dünyada lanse edilen adıyla Wizarding World, her geçen gün genişleyen içerikleriyle hayranları Harry Potter evreninde tutmaya devam ediyor. Felsefe Taşı… (DEVAMI…)

merakla bekliyoruz :slight_smile:

İlkokul çağlarımda kitaplarını defalarca okuduğum, filmlerini onlarca kez seyrettiğim -sıkı da bir LOTR fanıyımdır- Harry Potter serisinin bu tarz spin-off tadındaki filmlerine pek ısınamayan bir tek ben miyim acaba? Hayal gücünü farklı seviyelere çeken bu tarz orjinal yapımların devamında gelen seriler sırf popülariteye oynanmış biraz zorlayıcı içerikler gibi geliyor bana. Belki de yanılıyorumdur. Serinin ilk filmini izlemiş, pek keyif almamıştım açıkçası. Yine de buna da şans vermekten bir zarar gelmez herhalde. İzleyicisine keyifli seyirler