Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Filmi Nasıldı?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Filmi Nasıldı? – Fantastik Canavarlar

image

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminin ön gösterimini dün FantastikCanavarlar.com ekibi olarak izlemeye gittik. Filmin gösterimine bir gün kala, size filmle ilgili izlenimlerimden kısa bir şekilde bahsetmek isterim. Dün ön gösterim sonrasında yapmış olduğumuz canlı yayın videosunu kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için aşağıya ekliyorum. Yazıma başlamadan önce bana bu güzel şansı tanıyan ekip arkadaşlarıma… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Bir de Johnny Depp oynamasın diyorlardı filmi sizin dediğinize göre baya iyiymiş

1 Beğeni

Sİte ekibi olarak birinci filmi de pek beğenmemiştiniz ama ben bayılmıştım. O yüzden pek güvenmiyorum size ama yarın izleyip göreceğim artık.

Açıkçası birinci filmi bugün yine izledim ve aşırı yavaş ilerleyen bir film olduğunu fark ettim ben de birincisini çok beğenmedim

Filmleri hızına göre eleştirirsek birçok oscar almış film çöpe gider ve transformers gibi hızlı ama efekt çöplüğü filmler baştacı olur. Bence önemli olan karakterlerin ve olayların nasıl işlendiği (hızlı ya da yavaş farketmez). İkinci filmi bilemem ama birinci film ikisini de çok güzel halletti bence. Dört karakteri de anında sevip etkileşimlerine bayılmıştım ve filmdeki hiçbir olayda 9. izleyişim olduğu halde sıkılmadım. Sadece sonda ki credence savaşı biraz karışık yorucu ve basit gelmişti bana ama Grindelwald-Graves in karizması kotarmaya yetti.

2 Beğeni

Galiba haklısın ama ilk izlediğimde çok zevk almıştım ama ikincisinde sıkıldım yani bana göre bir kere izlenebilecek film ayrıca 13 yasındayım daha cok acemiyim :sweat_smile:

1 Beğeni

Filmin Hikayesine bayıldığımı söyleyebilirim. Fakat kafaya takılacak çok fazla detay ve şok olduğu için salonu mutlu terkettiğimi söyleyemeyeceğim. Bu filmin anatımının biraz daha dağınık olması da çok doğal. Hikayede aynı anda bilmemiz gereken çok şey oluyor.