Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Filminde Kayıplara Karışan 4 Şey

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Filminde Kayıplara Karışan 4 Şey – Fantastik Canavarlar

image

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları çok sayıda karakter ve konuyla karşımıza çıktı. Bu kadar karmaşanın içinde Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filminde sonuca bağlanmamış bazı ilginç gizemler hak ettikleri ilgiye veya açıklamaya kavuşmadılar. İlk filmde ortaya çıkan sorular ikinci bölümde örtbas edildi. Gelin daha fazla gelişme kaydedebilecek olan ama kaydetmeyen dört meseleyi irdeleyelim. 1. Jacob’ın Hafızası… (DEVAMI…)

Bu film için Havada kalan ve ne olduğunu bir türlü anlayamadığımız ve zamanı gelince açıklandığında da büyük ihtimalle çok aptalca olması muhtemel 100 şeyi derler misiniz ?

1 Beğeni

Bir şey sorucam sizce ateş kadehinin resimli baskısı ne zaman çıkar yani ben bir bilgi bulamadım eğer biliyorsaniz söyler misiniz

5.si için bkz. sinirlerimiz. Yoksa çok daha sıkıntılı olurdu izleme faslı.

Kayıplara karışacak 2 şey biliyorum: son 2 film. Üçüncü filmin çekimlerine başlanma tarihi ertelendi. Warner bros daha iyi çalışabilelim diye yaptık felan diyor ama insanlar son 2 filmi iptal edip 3 ile final yapmaya çalıştıklarını düşünüyorlar. Çünkü Grindelwaldın suçları gişede çok kötü bir performans sergiledi. 650 milyon dolar gişe yaptı. Gelmiş geçmiş en düşük gişeli harry potter dünyası filmi oldu. Bu paranın sadece yarısının warner brosa gittiğini düşünürsek (biletlerin yarısı sinemalara yarısı filmi yapanlara gider) 200 milyon dolar para harcadılar ve 325 milyon dolar kazandılar. Ama bu 200 milyonun içinde pazarlama payı yok. Pazarlama tutarı genel olarak 100 milyon dolar felan tuttuğu için insanlar filmden 25 milyon dolar gibi beklenilenin çok çok altı bir kar elde edildiğini düşünüyor. O yüzden endişelenmeliyiz derim ben.

1 Beğeni