"Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları" Filminden İlk Fragman [TÜRKÇE ALTYAZILI]

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/fantastik-canavarlar-grindelwaldin-suclari-filminden-ilk-fragman-turkce-altyazili/

image

Bir süredir işi gücü bırakıp kendisini beklediğimiz Fantastik Canavarlar‘ın yeni filmi Grindelwald’ın Suçları‘ndan ilk resmi fragman an itibarıyla yayınlandı! Alışkın olduğunuz gibi fragmanı Türkçe altyazılı olarak ilk defa bu sayfalarda izliyorsunuz. Jude Law’lı Albus Dumbledore, Gellert Grindelwald, Hogwarts, Paris… ve Jacob! (Tabii ki!) Bu fragmanda konuşulacak çok şey var. Ama şimdilik sadece tadını çıkartmaya bakalım:… (DEVAMI…)

6 Beğeni

Çok müthiş bir fragman tekrar Hogwarts’ı görmek büyük mutluluk.

İlk başta Hogwarts’ı görünce ben de bayağı mutlu oldum. Jude Law da Dumbledore rolüne iyi adapte olmuş gibi görünüyor. Ama yine de ilk fragman olduğundan, bir şeyler eksik miydi yoksa çok mu fazlaydı pek anlamadım. Yine de o dünyaya tekrar adım atacak olmak oldukça heyecanlandırıcı!

Ya okumuş olduğum ilk fantastik kitap Harry Potter dır. O ne heyecanı öýle.

Dumbledore hangisi anlıyamadım .

Her şey iyi, hoş ama o kıyafetler çok gözüme battı. Dumbledore Hogwarts’ın içinde neden takım elbise kravatla duruyor? Rengi bile dümdüz, tam Muggle işi :confused: Colleen Atwood’un kostüm tasarımlarını çok seviyorum ama daha sihirli görünen bir şeyler seçmesini tercih ederdim. Klasik seride de kıyafetleri iyice Muggle görünümüne sokmuşlardı son filmlere doğru, ama hiç değilse Dumbledore cüppesini giyer, şapkasını takardı. Hoşlanmadım bu fragmandaki halinden. Ama şık durduğunu inkar etmeyeceğim tabii :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Fragman müthişti. Ama aradan bize biraz spoiler verdiklerini farkettim gibi :slight_smile: Çabuk gel Kasım