Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Gişede Beklenenin Altında Kaldı!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Gişede Beklenenin Altında Kaldı! – Fantastik Canavarlar

image

Fantastik Canavarlar’ın ikinci filmi vizyona gireli iki haftayı geçti ve şimdiden dünya çapında elde ettiği gelirler maliyetlerini karşılamış gibi görünüyor. Yine de sonuçların beklenenden düşük olup olmadığı tartışmaya açık bir konu. İşte verilerin gösterdiği sonuçlar şöyle: Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları yerli piyasada bu hafta sonu 11 milyon dolar olmak üzere toplamda 134 milyon 2 bin… (DEVAMI…)

Birinci film, harry potter filmlerinden daha az hasılat yapınca endişelenmemiş ve insanların daha olayı bilmediklerini düşünmüştüm fakat görünen o ki birinci filmi beğenmeyen kitle 2 ye hiç gelmemiş. 2. filmi beğenmeyen daha büyük bir kitle doğduğu için 3. film hasılatları için endişelenmeye başlayabiliriz bence. Genel olarak karlı olan wizarding world’e birşey olacağını sanmıyorum ama yapım kalitesinin düşeceği yönünde endişeliyim.

Her filmin başlangıç haftasında hayran kitlesine göre rakamlar oluşur sonraki haftalarda ise filmin beğeni durumuna göre bu rakam çıkarak artar veya azalır fantastik canavarlar serisinin 3.ncü ve diğer serilerinden çok ama çok umutluyum çünkü filmin konusu giderek o heyecanlı ve büyülü dünyaya doğru ilerliyor

Bence film olması gibi çekildi sonuçta bu film final için bir hazırlık ben dumbledore ile grindelwald arasındaki düellosunu merakla bekliyorum.

1. Filimde Benim Görüşümce Piyasayı Alt Üst Edicek Bir Filim Ve Gişe Olucak 1 Ve 2. Filim Giriş Filimi Gibi Duruyor 3. Filimden Acayip Umutluyum Bekleyelim Bakalım :slight_smile: