Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Oyuncuları Kesilen Sahneler Hakkında Konuştu

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/fantastik-canavarlar-grindelwaldin-suclari-oyunculari-kesilen-sahneler-hakkinda-konustu/

image

Film çıkalı neredeyse üç hafta ve gün geçtikçe bütün medya Grindelwald’ın Suçları ile dolmaya devam ediyor. Birçok hayran teorileri oluşturuldu bile. Bu bilgi yoğunluğuna oyuncular da katıldı. Eddie Redmayne (Newt Scamander), Collum Turner (Theseus Scamander) ve Ezra Miller’ın (Credence Barebone) da yer aldığı film ekibi, çektikleri halde filmde yer almayan sahnelerden bahsettiler. Sizlere fragmanlarda gördüğümüz halde filmde olmayan sahnelerden bahsetmiştik. Şimdiyse sözü oyunculara bırakıyoruz. Görünüşe göre onların da kesilen bazı sahneler hakkında… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Filmde zaten belli başlı kopukluklar vardı. Büyü dünyasına yeniden konuk olmak her ne kadar güzel olsa da çıktıktan sonra kardeşimle olan konuşmamızda ikimizin de aynı fikirde olduğu bir konu vardı. Film sanki çok kopuk ve eksik gibiydi. Ben de dedim ki muhtemelen sahneler kesilmiştir. Belki uzun versiyonu bulursak bir de öyle bakarız. Bu haliyle biraz vasat kalmıştı. Çok fazla tatmin etmedi. Ara film havası vardı maalesef.

1 Beğeni

Rowling biraz kitap yazar gibi uzun tutmuş galiba senaryoyu. Yılların alışkanlığı tabi napsın. Fakat Anlatılan şeylerin bazıları gerçekten ilginç ve onlar yerine filmdeki birçok sahnenin kesilmiş olmasını tercih ederdim. David yates sadece fragmanlarda gördüklerimizi değil, bu sahneleri de dvdye koymazsa yüzyılın salaklığını yapar bence. Hatta yüzüklerin efendisi gibi 3.5 saatlik uzun versiyonlar neden yapmıyorlar çözemedim. İsteyen izler yahu. Çekmişiniz zaten, maliyet de yok.

1 Beğeni