"Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları" Yeni Fragman [TÜRKÇE ALTYAZILI]

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: "Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları" Yeni Fragman [TÜRKÇE ALTYAZILI] – Fantastik Canavarlar

image

Merakla takip ettiğimiz San Diego Comic-Con‘dan, beklenen haber geldi! “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları“nın yeni fragmanına kavuştuk. Her zamanki gibi Türkçe altyazılı olarak bu sayfalardan izleyebilirsiniz! Hogwarts Şatosu, Böcürtler, Nicolas Flamel, Dumbledore ve Grindelwald… Tek kelimeyle ‘muazzam’ bir iş bizi bekliyor gibi görünüyor! Elbette Newt Scamander ve yol arkadaşlarını unutmamalı.  Dün yayınlanan posterden sonra yeni fragman… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Tek kelime ile muhteşem …

ya newt’ü özellikle ilk fantastik canavarlar çıktığında bir protagonist olarak çok eleştirmişlerdi, halbuki adam bence sinema tarihinin gelmiş geçmiş en muhteşem erkek karakteri. çok korkuyorum bu filmde rolünü azaltmış olma ihitmallerinden, gerçi fragman muhteşem görünüyor. feci hype yaptım <3

2 Beğeni

BAYILDIM!
çok heyecanlıyım bu film için çıksa da izlesem. Güzel olacak gibi duruyor. Beklentim çok yüksek

1 Beğeni

Harika.Beklentim bu filmden yüksek lakin beklentilerimizi inşallah karşılar.

1 Beğeni

Fragman acayip etkileyiciydi. Film için sabırsızlanıyorum. Newt’in öğrenci olduğu sahneler çok güzeldi. Umarım daha fazla geçmiş zamandan sahneler görürüz filmde.

1 Beğeni

Newt ile ortak korkularımız olduğunu öğrenmeme vesile oldu fragman. O zaman ne diyoruz? Riddikulus!

1 Beğeni

Allah’ım böyle güzel bir yorum olamaz ya :smiley:

1 Beğeni

Porçay porçay porçaaay ^ _ ^

1 Beğeni