Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları'na Spoiler'sız İlk Bakış

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları'na Spoiler'sız İlk Bakış – Fantastik Canavarlar

image

Warner Bros. Türkiye’nin davetiyle 14 Kasım’da filmi erkenden izleme ve sizler için inceleme fırsatı bulduk. Kritiklerimizin ilkiyle karşınızdayız. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları‘na sürpriz bozanlardan arındırılmış bir ilk bakış atıyoruz! 2 yıllık aranın ardından döndüğümüz Büyücülük Dünyası, ilk filmde bıraktığımızdan daha karanlık bir şekilde karşılıyor bizi. Serinin 5 filmden oluşacağını da düşündüğümüzde, daha ikinci filmden böyle… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Her ne kadar Harry Potter hayranı olsam da, bu film ondan daha iyi gibi geldi bana. Johhny Deep olduğu içindir belki de. :smiley:

2 Beğeni

Film için aşırı heyecanlıyım Johnny Deppten biraz korkuyordum ama korkumu giderdiniz çok heyecanlıyım ama 1 hafta sonra izlemek heyecanimi azaltıyor :confounded:

Filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Johnny Depp’ i görmek güzel olacak.
Newt karakterini canlandıran oyuncu biraz mülayim yapısı ve görünüşü ile bana Sertan Acar’ ı izliyorum hissi vermişti. :sweat_smile:

images%20(21)

1 Beğeni