FantastikCanavarlar.com 2 Yaşında!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: FantastikCanavarlar.com 2 Yaşında! – Fantastik Canavarlar

image

Bugün 18 Ocak. Bundan tam 2 yıl önce, Fantastik Canavarlar uyuyan ejderhalar aşkına gözlerini açmış ve deli dolu bir çocuk gibi etrafta koşturmaya başlamıştı. İkinci yaşımızı doldurmanın verdiği heyecan çok az şeyle kıyaslanır. Klişeler klişesi olarak “daha dün gibi” diyebiliriz. Fakat sitemizin sıkı takipçilerinin, bu perdenin arkasında kimlerin olduğunu iyi bildiğini düşünüyoruz. Harry Potter ile… (DEVAMI…)

4 Beğeni

2 yıl ne çabuk geçti yahu. Onur’un bana gelip “Olum çok zengin olacağız, harika bir fikir geldi aklıma” diyişi, Hakan abinin gizli saklı, yeni yeni açtığı kırmızı logolu facebook sayfasını buluşum… Zaman ne çabuk geçiyor :frowning:

Cebimiz değil ama, gönlümüz zenginleşmedi mi şimdi?

Kutlu olsun güzel Fanti Cantimiz.

2 Beğeni

Daha Rıhtım’ın 10. yıl şenlikleri devam ederken diğer bir yuvamız FantastikCanavarlar.com’un da 2. yaşını görmek, yazıyı okuyunca bu yıl da neler yaptığımıza şahit olmak inanılmaz heyecanlandırıyor insanı.

Bu yıl yeni filmin geldiğini düşünürsek, özellikle Dumbledore’u, Grindelwald’ı ve en önemlisi Hogwarts’ıyla çok daha heyecanlı günler geçireceğimize eminim.

Kutlu olsun! :two_hearts:

1 Beğeni

Biraz gecikmeli de olsa bu harika oluşumun bir parçası olmak benim için dehşet mutluluk veriyor. Hep birlikte çok daha başarılı nice yıllar geçmesi dileğiyle :fireworks: :gift:

2 Beğeni

Ne çabuk geçti iki yıl? Daha dün gibi hatırlıyorum halbuki bir heyecanla kurulduğunu. Büyüdü, kocaman oldu, kendi başına ayakta durmaya başladı. Daha nice senelere FC.

2 Beğeni

FC ikinci yaşına gelmiş, büyümüş başlı başına bir dünya olmuş! Nice yıllara FC!

2 Beğeni

HP haberlerini yıllar sonra o heyecanla okumak apayrı bir deneyim, hep birlikte nice senelere FC. :slight_smile: