Felsefe Taşı'nın Amerika'daki 20. Yılı Şerefine, Seriye Yeni Kapaklar Geliyor!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/felsefe-tasinin-amerikadaki-20-yili-serefine-seriye-yeni-kapaklar-geliyor/

image

Harry Potter serisinin Amerika’daki yayınevi Scholastic, ilk kitabın yayımlanmasının 20. yıl dönümünde, seriyi sanatçı Brian Selznick’in muhteşem kapak tasarımıyla yeniden yayımlıyor. Pottermore’un haberine göre, en çok satan yazarlar arasında yer alan, ödüllü sanatçı Brian Selznick, Harry Potter kitaplarını, benzersiz siyah beyaz çizim tarzıyla yeniden tasarladı. Yedi kitap da, Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın Amerika’da yayınlanmasının… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Şahane iş… Ne denilebilir ki? Şahane! Hayran kaldım.

1 Beğeni

Kapaklar yeni değişmedi mi , Sınırlı sayıda mı bunlar?
Edit:Anlaşılan Rowling ablanın parası bitti .

Aynen daha yeni değişmişti belkide sınırlı sayıda üretim yapacaklardır veya seneye satışa sunulacaktır.

İngilteredeki yayınevi bloomsburry yeni kapak değiştirdi. Bu amerikadaki yayınevi scholastic, bunlar en son 2013 de kapak değiştirdiler. Yani rowlingle uzaktan yakından alakası yok diyebilirim. Hangi kapağın hangi ülkeye ait olduğu konusunda da bir ipucu vereyim: logo filmlerdekine benziyorsa amerikanın kapağıdır. Biz Türkiyede ilk başta amerikanın kapaklarını kullanıyorduk daha sonra ingilterenin yeni dizaynına geçtik ki bence hataydı.

1 Beğeni

Eski kapaklar daha güzeldi şimdi ariyormuda hiç bir yerde bulamıyorum mecburen yeni kapakları aldım.

Ben zamanında eski kapaklardan alıp gözüm gibi baktım. şuan benim için hazine gibiler :smiley: fakat melez prensi yanlışlıkla bir önceki tarzda almışım. karton kapaklardan önce dışı kağıt sarılı kapaklar vardı. o yüzden seri biraz tutarsız duruyor :smiley:

1 Beğeni

Çok şanslısınız :slight_smile::slight_smile: dhdjdjsjj