Figür Koleksiyonu ( 10 Yıllık Emek )

Kuzey Kalesi forumu kapandıktan sonra maalesef sadece figürcüleri konu alan başka bir forum sitesi açılmadı. İşte bende burayı buldum :smiley: Bu hobi ile ilgilenen birileri varsa, lütfen temasa geçsin. Yalnızlıktan çok sıkıldım. Keyifli forumlar…

50 Beğeni

Ne bulduysan doldurmuşsun eve. Anne ile iyi kavga cıkıyordur :sweat_smile::facepunch:

Yeniler pek bilmez ama kobra bayrakları muhtesem ben joeları hiç sevmezdim.

Ayrıca şu ejferhalı tablodan bizim Frp topluluğunun duvarında da vardı😥

Güzel emek olmuş ellerine ve cebine sağlık

2 Beğeni

Akıllarda tek soru; Bunları nasıl temizliyorsun ?

3 Beğeni

10 yıl az bile sayılır. Normal koridor gördüm oralara taşar :slight_smile:

2 Beğeni

Anne değil de, hatuna çok zor kabul ettirmiştim. Şimdi o da seviyor. :joy:
Teşekkür ederim yorumun için…

2 Beğeni

Yılda bir kez, tüm odayı boşaltarak. :hot_face: :hot_face: :grin:

3 Beğeni

O görünen koridorun duvarını çoktan gözüme kestirdim bile. :grin: :grin:

3 Beğeni

Kuzey Kalesi’ne ben de üyeydim. Güzel bir forumdu. Ama forumu, son zamanlarında; takip edememeye başlamıştım. O yüzden bu fotoğrafları daha önce görmedim gibi geldi.

Eşimin de Star Wars figür koleksiyonu var. Ben de severim ama eskisi gibi ilgilenmiyorum.

1 Beğeni

Bunlar zaten son hali. O zamanlar bu kadar kapsamlı değillerdi. Fazla paylaşım yapmamıştım forumda. Bir kaç figür incelemem vardı. Forumdakiler 3.75’i bırakıp büst figürlere geçtiler. Bende onlardan kısım kısım satın aldım. Eşinizin koleksiyonunu görmek isterim. Teşekkürler…

3 Beğeni

Bendeki figurler:

image

3 Beğeni

Mükemmel. Özellikle Jack the Reaper dioramasının hastasıyım. Mc Farlane olması lazım. Güle güle sergileyin… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Mc Farlane evet …:vulcan_salute::blush:

1 Beğeni

Benim hobim orijinal sanat eserlerini toplamak, figürcü değilim bir xenomorph figürüm ve çakma oyuncak tipi şeyler var ama onlar hiç sayılmaz. Ben de 2011den beri koleksiyon yapıyorum. Duvarda boş santim kalmamalı…

17 Beğeni

Çok güzel tablolar var ya. Valla emeğinize sağlık… :+1: :+1:

2 Beğeni

Özellikle şu dişi örümcek tablosuna bayıldım.

2 Beğeni

O bölüm vampir köşesi :joy:

1 Beğeni

Atmosferi çok hoşuma gitti odanın. 2. fotoğraftaki masada sabaha kadar otursan sıkılmazsın.

2 Beğeni

Sizinki olmamış siz tabloların üstüne duvar asmışsınız :sweat_smile::joy:

1 Beğeni

Koleysiyon işi takıntı işi. Bu resmi alıyorum dediğin 1 saniyedeki haz için yaşıyosun hayatı.

5 Beğeni

Bende kargo bekleme opsesyonu var. :smile: Ürünler yoldayken çok heyecanlanıyorum. Kargocu ile araba indirmişliğim bile vardır… :grin: :grin:

1 Beğeni