Film/Dizi/Roman/Öykü Formatındaki Karakterlerin Çarpıştığı Bir Evren

Merhabalar,

Son zamanlarda bu fikir aklımda dolanıp duruyor. Özellikle beyaz perde de görmek istesem de, kurgu olarak okumakta güzel olabilirdi diye düşünüyorum. Sizce bütün bu saydığım formatta bulunan karakterler bir crossover eşliğinde birbirleri ile çarpışsaydı nasıl olurdu? Bunu sınıf olarak bile ele alabiliriz aslında. Örneğin, Açlık Oyunları’ndan Katnis Everdeen ve Marvel’dan Hawkeye gibi.

Mesela bu tür bir durumda, Lordemort, Thanos, Sauron, Darth Vader gibi kötüler birleşse ve karşılarına da aynı şekilde Dumbledore, Galadriel, Captain Marvel, Daenerys gibi karakterler birlikte ekip oluştursa ve bu saflara binlerce evrendeki karakterde dahil olsa, bu türden bir kapışmayı izlemek çok ilginç olmaz mıydı sizce de?

Avengers: Endgame’deki gibi zaman kırılması benzeri bir durumla böyle bir senaryo ortaya çıksa tadından yenmezdi sanki? Siz neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında? :mage:

2 Beğeni

Toon Sandwich Super-Villain Bowl adında bir video yapmıştı. Çizgi film olarak da şöyle bir şey var.

Bunları hikaye olarak da okumak ilginç olurdu ama görsel olunca daha bir eğlenceli. Belki çizgi roman yapılabilir.

3 Beğeni

şöle bişy var izlemeyen için.

3 Beğeni

Bu videonun öncesi de var.

1. olarak
  1. olarak

3. olarak sizin yolladığınız video

3 Beğeni

Bak çizgi roman olarak düşünmemiştim hiç. Gerçekten çok güzel olurdu. :slight_smile:

Vay canına! Bunları nasıl görmedim bugüne kadar acaba…Hemen tüketiyorum ikisinide. :slight_smile:

2 Beğeni

Buna da hemen bakacağım. :mage:

Family Guy x Simpsons Crossover Bölümü

1 Beğeni

Sırayla ilginç şeyler gelmeye başladı. :slight_smile: