Flaneur Kitaplar ­čôÜ

Herkese merhaba,ben uzun s├╝redir karars─▒z─▒m FlaneurÔÇÖun son ├ž─▒kartt─▒─č─▒ iki kitap konusunda.Asl─▒nda Blazing Combat b├╝y├╝k ihtimalle alaca─č─▒m yinede alan,okuyan arkada┼člar─▒n yorumlar─▒n─▒ merak ediyorum di─čer yandan From HellÔÇÖi al─▒p almamak bir hayli kafam─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒yor.Ger├žekten parama ve zaman─▒ma de─čer mi diye soruyorum kendi kendime.Onun i├žinde ayn─▒ ┼čekilde okuyan arkada┼člar─▒n yorumlar─▒n─▒ merakla bekliyorum.

Bir di─čer sorum da siz de─čerli okuyucular Flaneur hakk─▒nda ne d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz bunu ├Â─črenmek :slight_smile: Yak─▒n vadede birka├ž g├╝zel kitap ├ž─▒karacaklar diye biliyorum.

1 Be─čeni

Ben ikisini okudum ikiside ayr─▒ g├╝zeldi.Blazing Combat ├žizim ve etkileyici hikayeleri bak─▒m─▒ndan ├žok iyiy di,From hell ise hem hikaye hemde ├žizim bak─▒m─▒ndan m├╝kemmel ├Âtesiydi.─░kisinide tavsiye ederim.

1 Be─čeni

Bu g├╝zide yay─▒nevi umar─▒m bir g├╝n Lal KitapÔÇÖ─▒n ilk iki┼čer ciltlerini bast─▒─č─▒ Creepy ve Eerie serilerine de devam eder.

1 Be─čeni

Merhaba! B├Âyle bir plan yok ┼čimdilikÔÇŽ

B├Âyle cevap geldi flaneurÔÇÖdan.

├çok uzun seriler oldu─ču i├žin pek ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ de─čil. Ama Blazing Combat gibi Warren PublishingÔÇÖden ├ž─▒kt─▒─č─▒ i├žin umut etmi┼čtim.

1 Be─čeni

Blazing Combat sadece 777 adet bas─▒ld─▒ diye biliyorum, almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z elinizi ├žabuk tutman─▒z─▒ ├Âneririm.

Aynen bunu eklemeyi unuttuk valla.:slight_smile:

resim

8 Be─čeni

Cehennemden GelenÔÇÖin ├Âzel bask─▒s─▒ oldu─čunu g├Ârd├╝m fakat hi├žbir yerde bulamad─▒m. Kendi sitelerine girdi─čimde de iki farkl─▒ bask─▒ oldu─čunu g├Ârd├╝m fakat sat─▒┼č linki bulamad─▒m. Bunlar─▒ nerede sat─▒yorlar?

1 Be─čeni

Cehennemden Gelen ├Âzel bask─▒ 200 taneydi san─▒r─▒m ├ž─▒kar ├ž─▒kmaz hemen bitti.┼×uan 600-700 tlye sat─▒l─▒yor bende ├Âzel bask─▒y─▒ ka├ž─▒rm─▒┼čt─▒m k─▒lpay─▒ÔÇŽ├ľzel bask─▒lar ├ž─▒kaca─č─▒ vakit duyuruyorlar ─░nternet ├╝zerinden alabiliyoruz Kitapyurdu vs

2 Be─čeni

─░nstagram sayfas─▒n─▒ takip etmek laz─▒m o zaman. Te┼čekk├╝r ederim.

Ben de bu ara limitli bas─▒m habibi bak─▒yordum 225 liraya falan bulunuyor e─čer onu da ar─▒yorsan─▒z.

Bu limitli kitap i┼činden nefret ediyorum. Bas─▒n i┼čte ikinci, ├╝├ž├╝nc├╝ bask─▒y─▒. Koleksiyonerlere gitse ger├žekten laf etmeyece─čim ama hep sahaflar al─▒yor.
Cuma g├╝n├╝ NadirkitapÔÇÖdan Blazing Combat ald─▒m ald─▒ktan sonra adam ayn─▒ fiyattan tekrar koymu┼č ├╝r├╝n├╝. Elinde ka├ž tane var kim bilir!

Hocam ├žok hakl─▒s─▒n─▒z bir kitab─▒n sadece limitli versiyonunu basma olay─▒n─▒ hi├ž ├ž├Âzemedim. Bir yandan anl─▒yorum ├ž├╝nk├╝ ├Ârne─čin Love in Vain s─▒rf limitli numaral─▒ diye etiketine 10 15 lira ekliyor belki de. Bir sat─▒┼č stratejisi yani. Blazing Combat yine az ├žok bulunuyor ama ge├žen g├╝n g├Ârd├╝m ben de NadirÔÇÖde bir adam sat─▒yordu 5 sto─ču vard─▒. Allahtan her kitapta yapm─▒yorlar From Hell ve Habibi normal bask─▒ da yapt─▒.
Bence FlaneurÔÇÖun mant─▒─č─▒ ÔÇťBizim bast─▒klar─▒m─▒z kitlesi ├žok dar kitaplar do─čru d├╝zg├╝n satmaz bari g├╝zel bir bask─▒ ├ž─▒karal─▒mÔÇŁ gibi neredeyse hobi olarak yapmak bu i┼či. Ancak T├╝rkiyeÔÇÖde ┼ču an ba─č─▒ms─▒z ├žizgi roman ├žok tutuluyor Karakarga ka├ž farkl─▒ eser bast─▒ hepsi de sat─▒l─▒yor gayet. Bir de reklam da pek yapm─▒yorlar. Ben bu foruma ├╝ye olmasam hayatta haberim olmazd─▒ b├Âyle bir yay─▒nc─▒n─▒n varl─▒─č─▒ndan.

1 Be─čeni

Hocam sat─▒l─▒yor dedi─činiz kitaplar muhtemelen ├╝├ž bin bask─▒ falan yap─▒yor. Bu kitaplar az satan kitaplar bu y├╝zden b├Âyle ├Âzel tasar─▒mlarla pahal─▒ sat─▒lmas─▒n─▒ gayet do─čru buluyorum. Yoksa bu i┼čletmeler iflas edip kapan─▒r giderler. Ama benim iste─čim tek bask─▒yla s─▒n─▒rl─▒ kalmamas─▒.

Buna ben de kat─▒l─▒yorum. Forum olmasa benim de haberim olmazd─▒.

2 Be─čeni