Forum Kullanım Kılavuzu (Var mı?)

Daha 3-4 saattir bu foruma üyeyim. Daha önceden 2-3 ayda bir kitap rehberine bakardım ancak foruma hiç bakmamıştım/bilmiyordum olduğunu. Şimdi de forum çok sardı sürekli başlıklara falan bakıyorum ancak ya ben göremiyorum ya da bir süre sonra başlıklar tükeniyor. (“tükeniyor” 'dan kastım en son verilen cevap aylar önce falan oluyor) Arama kısmına merak ettiğim konuyu yazıyorum, konu açılmış oluyor ama en son cevap günler/aylar önce verilmiş oluyor. Bende böyle bir şeyin olamayacağını düşünüp muhtemelen benim bir şeyleri yanlış yaptığım veya kaçırdığım kanaatine kapıldım. Bu yüzden aşırı derecede sardığım ve yazmaya,okumaya doyamadığım forumunuzun bir “kullanım kılavuzu” var mıdır merak ettim. Yoksa yapılırsa çok mutlu olurum. Daha öncede bir foruma katılmıştım ancak 10 dakika durup ayrılmıştım sarmamıştı ortamı. Ama inanın burası -nasıl anlatsam- insanın içini ısıtıyor falan. Her neyse daha fazla yazarsam konu dağılır. Okuduğunuz için teşekkürler, sevgiler saygılar herkese!

2 Beğeni

Yok diye biliyorum sadece uyulması gereken kurallar var. Ama @hanci dan yardım isteyebilirsin yada diğer kullanıcılardan. Zamanla deneyerek öğrendim ben ve hala bilmediğim bir çok şey vardır forumda.

1 Beğeni

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

1 Beğeni

Çok teşekkürler. Sanırım kendime bir şans vermeliyim :slight_smile:

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla klavuz yok. :man_shrugging:

Aramada çıkan sonuçlarda, bazen aktif başlık olsa bile, eski mesajlardan örnek gösterildiği oluyor.

Tabii, bazı başlıklar gerçekten sessizliğe gömülmüş de oluyor.

1 Beğeni

Güneş ışıklarından koruyun, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yere kaldırınız.

Discord kanalı kadar olamaz bence.