Forum Üyelerinin Takıldığı Siteler

Buraya ‘‘şu site lazım olur’’ tarzında değil de ‘‘en az haftada bir kesin girerim, sevdiğim takıldığım sitedir’’ dediğimiz siteleri yazalım. En başta tabii ki bizim bu forum sitesi var. :krs: Onun dışında bu şartlara uyan benim diyeceğim 2 site var sadece.

1000kitap
Donanım Haber Forum

6 Beğeni

Şimdi yazacağım siteyi herkes biliyor zaten. :slight_smile: Ama benim en çok vakit geçirdiğim site bu.

Ek olarak benzer bir başlıkta önerdiğim siteler.

8 Beğeni

Ağırlıklı olarak burası, Sosyal Medya(sayılırsa), Ekşi Sözlük, Youtube.

6 Beğeni

Burası dışında izleme platformlarında takılıyorum sanırım sadece. Günde beş on dk instagram ek olarak.

http://www.turkanime.tv

6 Beğeni

MakeUseOf
HowToGeek

Bilimkurgukulübü
FRPNET

Bilimfili
Arkeofili
BeyazTarih
Sosyalbilimler. org
Aklınızı Keşfedin
Rasyonalist
Kalemkahveklavye
Kahramangiller
Düşünbil

Geekyapar
vs. vs. vs. :slight_smile:

6 Beğeni

Bilimkurgu Kulübü (Yazar olarak bünyesinde yer almaktan gurur duyduğum site)

Xda Developers (Android telefonlar için her şey mevcut)

Ukitap.com ( Kitap takas edebileceğiniz ve ikinci el kitap satın alıp ya da satabileceğiniz güzel bir oluşum. Davetiye için bir mesaj yeterlidir)

8 Beğeni

En çok;
Webtekno
Evrim Ağacı
Kozmik Anafor
Ek Dergi
Arkeofili
Bilimoloji
Bilimfili
World of Engineering
Bilimkurgu Kulübü. :female_detective:

7 Beğeni

Kahraman Baykuş,
Mangaturk

4 Beğeni

Youtube
Ekşisözlük
9GAG
Reddit
Tabii ki de Kayıp Rıhtım :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Gazete ve haberleri okumak için; Gazete Keyfi
Hobi olarak; Havaforum,Havaturka,Gezenbilir,Balıksevdam,Donanımhaber,Wowturkey
Canlı kamera görüntüleri için; Skylinewebcams (Kar hastası olarak tavsiye olunur.)

4 Beğeni

Geek yapar…

5 Beğeni

Sinema ile ilgili ötekisinema .

3 Beğeni

Eskiden donanımhabere çok girer çıkardım. 2006 yılından beri Onbinlerce mesaj atmışım ama 3 4 sene içinde rezalet bir yere dönüştü. Youtube türkiye trendleri gibi her baktığımda midem bulanıyor artık.

Reddit, ekşisözlük, gündem haberlerini alabilmek için mecburen twitter, 9gag ve youtube.

3 Beğeni

Haberler için Twitter. Genelde yabancı hesapları takip ederim. İlgimi çeken makaleleri Pocket’a atarım sonra orada okunmadan aylarca durur. :grinning:

Sosyal medyada pek hesabım yok. Instagram var onda da günde max 5-10 dk bakınırım. İlgimi eskisi gibi çekmiyor. Youtube’u takip ettiğim güzel kanallar olduğu için sık kullanırım.

Kayıp Rıhtım’ı severim. :heart_eyes: Ekşi eskiden iyiydi ama artık 1-2 dk zor sabredebiliyorum.

Diziler için Netflix’i filmler için de Mubi’yi kullanıyorum.

Filmleri takip etmek için IMDb, dizileri takip etmek için TV Time, kitaplar için de Goodreads.

4 Beğeni

Herkes öyle diyor. Ben girmeye devam ediyorum ama sadece belli başlı yerlere giriyorum. Kitap, sinema ve anime bölümleri gibi.

O zaman animeler için de myanimelist :grin:

Ekşi sözlük severim ama sadece lazım olunca kullanıyorum. Öyle bakayım kim ne yazmış deyince canım sıkılıyor.

3 Beğeni

Reddit, Boredpanda, Kayıp Rıhtım.

2 Beğeni

https://imgur.com/ .

2 Beğeni

Kayıp Rıhtım;
Youtube;
Pinterest;
Onedio;
Kitapyurdu.

3 Beğeni

Çoğunlukla Kullandığım Siteler
Arkeofili
Aktüel Arkeoloji
Donanım haber
Pinterest
Reptula Form
Karınca dünyası Form
Tramem
Vikipedia
Yapancıdizi
DiziBox
BeyazPerde
TV Time
1000 kitap

2 Beğeni

Pinterest. Girince çıkamıyorum. Bir resim açıyorum sonra onun altındaki resimlerden birini açıyorum sonra onun altındakinin altındaki derken zaman geçip gidiyor.

Friendly Mushroom: Pinterest
Sokka: penceresiz_ev

resim

6 Beğeni