Forum yaş ortalaması kaç?

Evet, bazılarımız yaşını saklamak isteyebilir. Bu sebeple anketimizde üyelerimiz görünmeyecek. Genelde her forumun klasik anketlerinden birisidir. Çok eskiden ortalamalar genelde 16-20 arasında yoğunluk oluştururdu. O zamanlardan kalan ben gibi insanlardan kaçı forumlardan vazgeçemiyor acaba?

• 15 yaş ve daha az
  • 16-18
  • 19-21
  • 22-24
  • 25-27
  • 28-30
  • 31-33
  • 34-36
  • 37-39
  • 40-42
  • 43-45
  • 46-48
  • 49-51
  • 52-54
  • 55-57
  • 58-60
  • 61 yaş ve daha fazla

0 oylayanlar

4 Beğeni

13 yaşımdan beri forumlardaymışım. Seneler ne çabuk geçiyor…Keşke geçmese. :joy:

7 Beğeni

Forumun yaş ortalamasının benimle birlikle bir tıkçık yaşlanmış olmasına sevinmiş gibiyim. :smiley: Anket sonuçlarına göre parti duyurusunu ben gibi üyelere özelden atacağım. Evimizde birtakım görüntülü programlardan birbirimize bağlanarak “Yeyy” yaptıktan sonra işimize gücümüze döneceğiz. Bizim gibileri fazla yormamak lazım. Bu atraksiyon bile bize bi’ on sene gider. On sene sonra da “Öheey” diyerek olduğumuz yerde uyuklarız diye hayal ediyorum. :smiley:

Düzenleme: Gittikçe aşağıya düşüyoruz efendiler! :expressionless:

8 Beğeni

Bu arada ben Türkiye’de bu kadar güzel bir forum tasarımı görmedim.
Kim yaptıysa eline sağlık.

15 Beğeni

Şuanki sonuca göre forum yaş ortalaması yirmilerin baharında baya genç :sweat_smile: (ortalamayı doğru aldığımı farz ediyoruz :shushing_face:)

2 Beğeni

Moralim bozuldu, çaktırma… 3-5 kişi kalmışız… :unamused:

1 Beğeni

1968 doğumlu biri olarak forumun yaş ortalamasını yükseltmeyi deneyeyim. :slight_smile:

10 Beğeni

Yaş ortalamasının baya üstünde kaldık :expressionless:

2 Beğeni

Anket sonucunda kadayıf çıktım.

7 Beğeni

Daha yeni 3 onluk olduk ama kendimi genç hissettirdi bu anket.:sweat_smile:

1 Beğeni

Bana umut veren anket :slight_smile: Genç arkadaşlarımız okuyor, tartışıyor.

11 Beğeni

32 yaşında olmama rağmen ankete bakınca kendimi yaşlı hissettim. Forumun %50 si 19-25 yaş genç arkadaşlarmış. Bir tane de forum abisi @sunbae varmış :slight_smile:

Nereye kim oy verdi göremiyoruz sevgili @Agape, acaba neden :slight_smile:

6 Beğeni

18 yaş altı çok az çıkmış. Ben çoğunluğu oradan bekliyordum lakin 19-24 arası almış gitmiş, üniversiteye gittikten sonra olan bir şeyler acaba insanları edebiyata ve forumlara mı sürüklüyor? Çünkü forumlar ya şansa ya da arayınca çıkıyor karşısına insanın, sosyal medya ve sözlüklerin arasında biraz daha arka sokaklar buralar.

2 Beğeni

Eskiden ortalama 16-18 ise, şimdiki ortalamanın 19-21 olmasının sebebi o kişilerin haliyle büyümüş ve toplu olarak ortalamayı da değiştirmiş olabilmesi de mümkün.

2 Beğeni

Açıkcası kendi yaş grubumdan daha az insan bekliyordum. 30 yaş üzeri daha az, çoğunluk 18-19 civarı zannediyordum nedense. Neyse artık kendimi çok da yalnız hissetmiyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Bu sebepten ötürü yaş anketini gizli tutmak istedim. Bazen böyle düşünen üyelerimiz çıkabiliyor. :slight_smile: Daha doğru bir anket sonucu çıkmasını istedim.

30+ ben de daha çok üye beklemiştim ama o kadar da çok değilmişiz. Ayrıca 61+ olan her kimse vallahi tebrikler. :heart_eyes:

6 Beğeni

Ben bir moruğum burada işim ne demeyecem artık… :yum:

3 Beğeni

Niye saklayalım canım. Aslanlar gibi 41 :grin:

6 Beğeni

Reklamın kaçı kaç kuruş acaba?

4 Beğeni

Yüzde %40 Denetmen payını kesince bize de pek bişey kalmıyor :smiley:

4 Beğeni