Forum Yaş Ortalaması

Bu başlık daha önce açılmıştı fakat kim kaç yaşında göremiyorduk. Eğer yine de yaşını gizlemek isteyen olursa Forum yaş ortalaması kaç? anketinde oylayabilir. Geri kalanlarıysa…

• 15 yaş ve daha az
  • 16-18
  • 19-21
  • 22-24
  • 25-27
  • 28-30
  • 31-33
  • 34-36
  • 37-39
  • 40-42
  • 43-45
  • 46-48
  • 49-51
  • 52-54
  • 55-57
  • 58-60
  • 61 yaş ve daha fazla

0 oylayan

2 Beğeni

Direk yaşınızı mı yazsaydınız acaba ? Böyle zor olmuyor mu ?

4 Beğeni

Nasıl yani anlamadım? :sweat_smile:

3 Beğeni

Bu şekilde forumda hangi yaş grubu çoğunlukta onu da görebiliyoruz. Bence bu daha mantıklı.

7 Beğeni

Yaşım beni üzmeye başladı…

8 Beğeni

Bunlar daha başlangıç otuza yaklaştıkça daha çok üzüyor :joy:

4 Beğeni

20 olduk bee.61’e tıklayan trol mü?Merak ettim.

4 Beğeni

Gördüğüm kadarıyla 15 yaşın altındaki tüm üyeler Azerbaycan’dan katılıyor. Acaba neden olabilir. :thinking:

5 Beğeni

27 yaşındayım. 30’a az kaldı. :see_no_evil:

2 Beğeni

Bu 26-27 yaşlarının hiçbir şeyi beğenmeme sendromu var mı acaba? Film ve Dizilerde yani. :smiley:

3 Beğeni

Deme öyle deme. Daha çok içerliyorum. :neutral_face:

3 Beğeni

İnanın ben de merak ediyorum. :thinking:

5 Beğeni

Otuza yaklaşmak ne ki sen 35’den sonrayı hisset.

5 Beğeni

Evet, neden olabilir. :thinking:

5 Beğeni

Biz aslında arkadaşız.Rena davet etti bizi bu foruma. :blush:

4 Beğeni

Evet, Rena davet etti. :blush:

4 Beğeni

Bi yerden sonra yarım yarım sayacağım ben yaşları :joy: Yaş önemli değil de vücudunun eskiden hiç zorlanmadan yaptığı şeyleri yapmak zorlaşıyor ya yavaş yavaş… O üzüyor insanı.

@SJack o zamanla düzeliyor, sadece zorlama kendini hiç bir diziye filme vs. Ben denedim sonra hiç bir şey izleyemez oluyorsun bir süre :sweat_smile:

6 Beğeni

Netflix olsun, internette izlediğim film ve diziler olsun aslında çok güzel ve başarılı yapımlar var. Hatta bazıları o kadar iyi ki insanın tekrar tekrar izleyesi geliyor. Bence bu durum yaşla alakalı değil de daha çok kişinin zevkleri ile alakalı bir durum.

4 Beğeni

Iyi de neden Türkiye’den hiç 15 yaş altı yok acaba?

7 Beğeni

Yirmili yaşlarda rahat yapabildiğin şeyleri artık yapamamak bir aydınlanma yaşatıyor insana. Eskisi kadar rahat kilo veremeyince ya da 3 gün uyumadan enerjik olmayı bırak geç yatınca bile ertesi gün zorlanınca dertlenmeye başlıyorsun :confused:

3 Beğeni