Forumdan Arkadaşınıza Şarkı Armağan Edin

@alper

1 Beğeni

@Kehribar için geldi.

2 Beğeni

@collona

3 Beğeni

Forumda arkadaşım yok, bu parça benden, forumda arkadaşı olmayanlara gelsin:)

Küçük bir ek bilgi; Şarkı sözleri, Shakespeare’in Macbeth eserinde, cadıların olduğu kısımda geçmekte ve oradan alınma.

Yerli versiyonunu da ekleyeyim, onu dinlemek de iyi hissettiriyor.

4 Beğeni

Forumda arkadaşı olmayanlardan biride benim, tabi yazdıkları ilgimi çeken takip ettiğim üyeler var ama henüz bir tanışıklığımız yok.
Sevgili @RosaSobel bu şarkı size gelsin. :smiling_face:

Afrikalı bir albino olan söyleyeni kadar güzel bir parça.

3 Beğeni

@hanci bu forumda herkes arkadaş değil mi?

4 Beğeni

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

Şimdi biz neyiz?

Bu sessizliği hakedecek naptım?

1 Beğeni

Çok teşekkürler şarkı ve nezaketiniz için :blush: daha önce dinlememiştim ve oldukça güzeldi :slight_smile:

1 Beğeni

Kendi açımdan söylemek gerekirse, biraz şey gibi hissettiriyor; sanki üniversiteye yeni başlamışsın da okulun ilk iki haftası gidememişsin okula, üçüncü hafta ilk kez sınıfa gidiyorsun ve bir de insanlara hemen samimi olan biri değilsin :expressionless: pek konuşmuyorsun, grupları, insanları gözlemliyorsun. Grup dinamiklerinin farkına varıyorsun, sınıftaki güzel iletişimin de. Bazılarıyla arkadaş da olmak istiyorsun ama biraz zor :face_exhaling:

4 Beğeni

Sana ilk iki haftaya geri dönme fırsatı veriyorum.

Burada temiz bir başlangıç yapabilirsin. Cesaretlen diye ilk önce ben kendimi tanıtayım derdim ama bana yeterince maruz kaldılar, mideleri almıyor artık xd

1 Beğeni

Teşekkürler link için :slightly_smiling_face: Gideyim de başlangıç yapayım:d

2 Beğeni

İlk hafta yoklama alınmaz, ders işlenmez diyenlere sevgiler o zaman :smile:

image

1 Beğeni

Bizim bölümde ders de işliyorlardı, yoklama da alınıyordu ilk hafta :smiling_face_with_tear: tabii bölümden bölüme, üniversiteden üniversiteye değisiyordur :thinking:

Yine de kaçırmamak en iyisi ilk günleri :sweat_smile:

1 Beğeni

İlk günün ilk dersi yoklama alıp anında da derse başlamıştı hoca bizde de :smiley: Yanlış hatırlamıyorsam ilk günün son dersinde de 2-3 dakika geç girmiştim hocadan sonra, beni kolumdan tutup en ön sıraya çekip sen yoklama kağıdını imzalama ders bitince kontrol edicem demişti :joy:

2 Beğeni

@Howl hadi bu da sana gelsin.

2 Beğeni

Bu sekilde araba kullanmama kadar tamamen ruh halimi yansıtan bir video klip. Hayır şarkı tam akıcak, odağı hemen başka yere kayıyor, tüm gün bunu yaşıyorum, teşekkürler xd

2 Beğeni

İlk günden 3 dk ile de yapmasa iyiymiş onu :smiling_face_with_tear: yine derse almış ama, kapıyı kapatıp derse almayanlar da vardı bir dakikadan :face_in_clouds:

2 Beğeni

Kaç gündür giremiyordum yeni görebildim pardon :((( çokçokçok teşekkürler çok hoş :bouquet: :bouquet:

Beni bu kadar özlediğini bilmiyordum howl :stuck_out_tongue_winking_eye: Gerçi özlenmeyecek insan mıyız ya hehe

1 Beğeni

Elektrik gidince salonda istemsizce gelişen aile sohbetleri gibi yokluğunda diğer forum üyeleriyle kaynaştım. Sevimli insanlara benziyorlar ama mesafeli olmaya çalışıyorum xd

1 Beğeni