Forumdan Arkadaşınıza Şarkı Armağan Edin

Yaa çok teşekkür ederim. Bayıldım bu parçaya, ehehe çok tatlı.:heart_eyes:

İstediğim gibi güzel bir şarkı bulunca ben de sana atacağım. ::slight_smile:

1 Beğeni

@hanci sen benim bu forumdaki tek ve ilk arkadaşımsın. Bu şarkı benden sana ve diğer tüm bu başlığa tıklayanlara.

8 Beğeni

Merhaba! Sana ne gibi konularda yardımcı olabileceğimi görmek için @hanci yardımı görüntüle yazabilirsin.

@depresifpatates :star_struck:

3 Beğeni

Yaa çok teşekkür ederim. :heart_eyes_cat:
Bu da benden. :yellow_heart:

2 Beğeni

@collona Benden sanaaa şarkı adı bana seni hatırlattı. Muhteşem bir parçaymış. Yeni keşfettim.

5 Beğeni

Ya çok beğendim ben bunu nefis parçaymış gerçekten muhteşem. Çokça teşekkürler :blossom: :blossom: Dönüş yolculuğumun ve muhtemelen uzun bir süre hayatımın fon müziği olacak…

1 Beğeni

@Bay_Karamsar için geliyor:

3 Beğeni

@Rena :hibiscus:

3 Beğeni

Çok teşekkürler :star_struck:

2 Beğeni

@depresifpatates umarım beğenirsin. :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Beğeni

Yaa çok teşekkür ederim. :grinning_face_with_smiling_eyes:
Bu da benden.

2 Beğeni

@mephisto nedense dinleyince sizi hatırlattı. :slight_smile:

1 Beğeni

İlk kez dinledim ve çok hoşuma gitti :star_struck: bu da benden öyleyse.

1 Beğeni

Dinlerken aklıma sen geldin. :smirk: @alys

1 Beğeni

Dinledikten sonra tekrar izlemem gerekecek galiba… milyonuncu kez :blush: :partying_face:

En sevdiğim şarkılardan biri. :blush:

1 Beğeni

@dieter Benden sanaaa. Umarım bilmiyorsundur. Bu müzikten daha güzel çok az şey var. Ellerin cebinde sokakta yürürken kulağında bu müzikle hayal kurman dileğiyle… -çünkü ben öyle yapıyorum hehe-

1 Beğeni

Ben de hediye olarak kendime bu şarkıyı atıyorum. Ne atması tüm gücümle fırlatıyorum tam kafaya.

2 Beğeni

Bilmiyordummm. :’))) Sabah bu şarkıyla yürüdüm. Ve beni karamsarlığa itti biraz. Yani bayıldımmmm :smiley: Çok teşekkür ederim. :heart_eyes: :heart_eyes: Tam da hayatımın bir fon müziğe ihtiyacı vardı. Umarım çok fazla dinleyip soğumam. :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşım yok. Öylesine, her neyse.

1 Beğeni