Forumdan Arkadaşınıza Şarkı Armağan Edin

@alper @merveriii

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim ne güzel bir yorum olmuş!
Ben de o zaman sizlere çok sevdiğim şu eseri armağan edeyim. Türkiye’de henüz çok bilinmiyor lakin Spotify Avrupa listelerini sallayan bir eser. (İki şarkı daha var, bakarsınız :slight_smile:

Bu @erce @Arqonquin @Muge_Kocak @gayekcelik ve @zencefilos 'a gelsin :slight_smile:

5 Beğeni

O orijinali :smile::grin: yorum olan bizimki

1 Beğeni

Biliyorum evet ben 9 yaşından beri bağlama çalıyorum. :rofl: Sonuçta herkesin aynı eseri enstrümanıyla ya da sesiyle seslendirmesi ayrı ayrı yorumlardır. O manada dedim yani.

1 Beğeni
2 Beğeni

@Arcade ve @Kehribar icin gelsin.

2 Beğeni

Bunların ne olduğu hakkında bir fikrim bile yok ama teşekkürler :sweat_smile:

1 Beğeni

@alper sesteki bu kaliteyi başkasıyla ziyan edemezdim…

3 Beğeni

@nefarrias_bredd

3 Beğeni

@alper

3 Beğeni

tabiki yine @alper abi…

4 Beğeni

@collona
@Waxillium

5 Beğeni

En sevdiğim açılış bu. One piece’ten nefret etmesen onun 1. Kapanışı da en sevdiğım kapanış onu da atardım.

2 Beğeni

@Stardust

2 Beğeni

Senin için @OgulcanKara :woman_fairy:t3::first_quarter_moon_with_face::butterfly:

1 Beğeni

Aşırı güzelmiş… Bayıldım… Teşekkür ederim. Ben de sana bir tane armağan edeyim. :face_in_clouds: :new_moon: :butterfly:

2 Beğeni

@Tonksbeingherself :sparkling_heart: (sözlerini bilmiyorum yanlış bir anlama çıkıyorsa kb :sweat_smile: melodisi ve hissettirdiği huzurlu duygular için paylaşıyorum)

1 Beğeni

Teşekkür ederimm :two_hearts: Gerçekten huzurlu hissettiriyor. Bende size beni huzurlu hissettiren bunu hediye ediyorum :blush:

1 Beğeni

@SJack Ahmedime gelsin :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Nereye gidiyoruz? :joy: :joy:

1 Beğeni