Forumun Enleri

:smiley: Çok teşekkür ederim fark ettiğin için, malum finallerim geldi. Bomba gibi işler peşindeyim, umarım yine elimde patlamaz. Patlasa da bir şeyler öğrenmiş olurum. :rofl:

4 Beğeni

Ahaha önemli değil egolarımı aldırdım :smile:

Kitaplık atacaktık değil mi ya :slight_smile: Kahramanmaraş a taşınacağım(4yıl) ama orada aklımdaki kütüphaneyi yapınca ilgili başlığa atarım yorumlarını alıcam tüm forumun. Aklımda güzel bir çalışma var.

Şimdiki kitaplığı göndereceğim tamam :blush:

Valla haklı çıkma konusunda hakkaten baya iyi iş çıkartmışsınız @Agape neredeyse özür diliyordum mesajın sonunda baksana :smile:

Bir ekleme daha yapayım

@Buyici en güzel avatar sahibi. Bu arkadaşımızı seviyorum ama sebebi yok yani neden bilmiyorum :blush:

5 Beğeni

Eyvallah dostum güzel yorumun çok mutlu etti beni. :slight_smile: Takındıkça daha çok sevilirim. :stuck_out_tongue: Burada ki en büyük amacım güzel dostluklar edinmek. :slight_smile:

1 Beğeni

İlk foruma girdiğimde bir kitap listesi arıyordum aslında tam hatırlamıyorum ama Hasan Ali Yücel Klasikleri ile alakalıydı sanırım. Baktım olmuyor, oralardan kendim ve tüm okurlar için çeşitli kitaplıklar yapmak fikrine kadar devam eden bir süreç oldu.

Burada olmaktan çok mutluyum.

Forumun kitap habercisi @Strenergy

@Asli_Dagli - @Firtinakiran - @magicalbronze - @mit sayamadığım daha bir çok üye kendi branşlarında bir efsaneler. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

6 Beğeni

Teşekkür ederim, @Anita. :slight_smile:

Valla şimdi en diyemem, @Ishamael var.

Yaa, forumun en muzip, en hoş sohbet ablasından gelince de başka oluyor şimdi. :slight_smile:
Forumun en özleneni @Firtinakiran, bu aralar pek ortada görünmüyor kendisi. İncelemeleriyle hiç aklımda olmayan kitapları kafama sokmuşluğu var. BKZ: Kralkatili Güncesi.
@Buyici Forumun en Buz ve Ateşin Şarkısı savunucusu. Ayrıca zaman Çarkı karakterlerine yaptığı tabloları çok beğeniyorum.
@Ishamael Bakınız forumun en sağlam Zaman Çarkı okuyucusu, yukarıda da söylemiştim.
Forumun en uzun yazanı @Bay_Karamsar, yazılarını akademik makaleymiş gibi okuyorum artık. :joy:
İncelemeleriyle, yorumlarıyla, (küçük bir terapi seansı yapmışlığımız bile var) hoş sohbetiyle forumun en muzip, en cadı, en büyücü denetmen ablası @Agape.
Forumun en az ve öz konuşanı @Anita.
Enler bitmez ama ben yoruldum. Şimdilik bu kadar. :slight_smile:

11 Beğeni

Benim soyadım “Kurt”. Bizde Stark çocuğu sayılırız eyvallah. :slight_smile:

4 Beğeni

:relaxed:

Her şey kızlarım için…

8 Beğeni

Şakalarım mı kötü, ben mi kötüyüm yoksa ikisi de mi kötü?

1 Beğeni

En üyesi @AeroKnight-sama
En kanki üyesi @Howl

4 Beğeni

Ben kendimi unutmuşken @Agape beni hatırladı,:sweat_smile:
Şu sıralar hükümsüzüm, :upside_down_face:

4 Beğeni

Eh, bilim, yeni yöntem ve bulgular ışığında yanlışlanabilir bilir bilgi üreten sistemdir, mantığında hareket etmenin doğal sonucu :sweat_smile: Maksat, eldeki imkanlar çerçevesinde durumu kendi olasılıkları içerisinde kavrayabilmek.

Bir mesajında ya da incelemesinde kendisiyle kavga etmesine ramak kalmıştır.

Ideale yaklaşma gayretinin bir diğer etkisi :man_shrugging: Eh, Zoe Kazan güzel mi, değil mi gibi kırmızı mı kırmızı çizgiler olmadıkça durumun felakete sürüklenme olasılığı çok düşük :sweat_smile:

Severek okuyoruz ama :slight_smile:

Biz de efendim, biz de :blush:

Son olarak: Evet, elimde değil; yazdıkça yazılması gerekilen yeni şeyler üşüşüyor zihnime :smiley: Burada durumun kurbanıyım. Evet, kurbanım :rofl:

9 Beğeni

Ne sinsiliğimi gördün bacı… :buyucu: :smile:

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim, yorucu bir günün sonunda beklenmedik övgünüz çok güzel hissettirdi. :hugs:

3 Beğeni

Ne olduğunu bildiğini sandığını düşünüyor olabilirsin ama ne olduğunu bildiğini bildiğinden daha fazlasını bildiğimi bildirmek isterim. Çok şey bildirdim gidiyorum… :smiley:

@Wiarthe Bakıp bakıp mutlu oluyorum efendim. Benim jestiniz karşısında hissettiğim kadar iyi hissettiyseniz ne mutlu bana. :slight_smile:

9 Beğeni

:thinking:

8 Beğeni

gecenin-karikaturu_1096061_m

14 Beğeni

Benden önce yazmışlar ama @mit kahkaha atmama sebep oldu. Bir tek şey anladıysam da eğer Arap olayım. :smiley:

Sinsilik ithamınızı reddediyor ve ne olduğunuzu bildiğinizi sandığınız o şeyi düşünüyor olabileceğinize imkan ve olasılık vermeme rağmen bunu size bildirmekten gocunmayarak bunu aynen size bildiriyor ve buradan ayrılıyorum.

4 Beğeni

Biraz daha yazmayayım. Sonra yazacağım. (Bir ara. Galiba.)

3 Beğeni

Şurda iki gram övücen onda bile istek yapmışsın :rofl::rofl::rofl::rofl:. Şaka bi yana cadı işi olmuyor :disappointed:. Siyah tema yakında.

4 Beğeni

Ne yapalım artık… Onu telafi edecek başka bir şey bulurum nasılsa. :smiley: Olsaydı iyiydi tabii ama olmuyorsa da çok da şey yapmamak lazım. :slight_smile: Uğraşman yeter.

Madem öyle ekleme yapalım.

@danieljackson Forumdaki en gizli kahraman. :space_invader:

3 Beğeni