Forumun Enleri

Forumun en caponu @per.ercan

1 Beğeni

:smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

image

Hepinizi kocaman seviyorum!

14 Beğeni

Şu şarkı muhteşemmiş sayın mit. Müptelası olduk efendim.

6 Beğeni

İzninizle Kendimi forumun ve hatta sitenin en alakasız üyesi ilan ediyor ve sinsice izlemeye devam ediyorum :slight_smile: siteyi bir Blogda keşfettim, üye oldum ki muhtemelen yine kolik aglamalı bir gece idi :slight_smile: fakat neredeyse fantastik bilim kurgu alanının hiçbir ögesinde varlık göstermediğim halde sitede varlık göstermek de ne bileyim… Tam lohusalık galiba :neutral_face: ama bu kadar sıkı okuru ve bu kadar güzel okur muhabbetini bir arada görmek her zaman mümkün olmuyor. Okur muhabbeti ve okur ruhu her yerde cezbetmiştir beni, o yüzden pılımı pırtımı toplayıp gitmeden yine bir köşede, muhtemelen daha 3 ay ayagımda cocuk sallarken izleyeceğim sizi:) imza: lohusalaştıramadıklarımızdanmısınız

9 Beğeni

Biz loğusa durumunu yeni atlattık. Allah kocana azim, sabır, konsantrasyon versin. Çok yüklenmeyin onunda canı var. :sweat_smile::grin:

3 Beğeni

O benden daha lohusa :slight_smile: geçen gün dolabın karşısında giyecek hiçbir şeyim yok diyip bunalıma girdi, emzirenin ben oldugumu unutup sürekli yediği için kontrolsüz şişti. Neyse susayım :smiley:

4 Beğeni

Durun gitmeyin yahu, sadece fantastik ve bilimkurgu değil, her türden kitap okunur, tartışılır bu forumda. Biraz göz atın, dilediğiniz konuları bulacaksınız… Bulamadınız mı? Kendiniz açın! Biz eşlik ederiz :smile:

7 Beğeni

Nereye gidiyorsun? Daha ufaklığı büyüteceğiz. Ona kitap okuyun bol bol.:joy: Bizde her türden, her yaşa uygun kitap var. Bir-iki seneye boyama kitapları ve kukla kitapları ile başlardık. :heart_eyes: Sonra masal kitapları derken ohoo gezilecek çok dünya var…

5 Beğeni

O şarkı Hazal’ın 5 sene süren Kahramanın Yol Türküsü radyo yayınının açılış parçasıydı. Her programın başında çalardı, çalmayınca kavga çıkardı :smiley: Müptelasıydık biz de :slight_smile:

O zaman gitmenize gerek yok :slight_smile: Forumun maksadı bu zaten, muhabbet olsun. Ufaklığa selamlar.

2 Beğeni

Zaten bir yere gitmek istemiyorum cünkü bu güzel ortamı her gün daha cok keşfetmek ve sizleri okumak cok keyifli :slightly_smiling_face: zaten kızımın cok iyi bir okur olması, kitapların dünyasında annesinin gezdiği yerlerde gezmesi en büyük arzum. Yo yo konusan hormonların değil benim :slight_smile: o halde daha cok paylaşım daha cok keşif için buralardayız. Kızımın da size Cook selamları var

5 Beğeni

Çok teşekkürler. :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

Bu övgü mü sövgü mü anlamadım:))))

Bebeğim. :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

Bir kez daha teşekkür ederim. :hugs:

Beni böyle tatlış tatlış ananlara kocaman sarılıyorum. Anmayanların isimlerini bir kenara not ettim. Yeni kitaplarım çıktığında kargoculara ulaşıp kitapların ellerine geçmemesi için elimden geleni yapacağım. :expressionless::expressionless::expressionless:

11 Beğeni

Yapmayın yahu, tam da alışveriş sepetime Josh Malerman kitapları koymuştum. :scream:

5 Beğeni

Forumun En Dragon Age’i @Paul-Atreides :grin::grin::grin:

6 Beğeni

Forumun en lanetli kurbağası @Ozgur :buyucu:

Düşene bir tekme daha vurmayı severim, bilirsin. :smirk:

Hayır, konuyu kesinlikle hortlatmadım.

4 Beğeni

Biraz zaman geçsin de bana da bişiler buluveriverelim (buluverivermeyelim mı yoksa,bilemedim şimdi,ama buluveriverelim). :innocent:
Yalnız sayenizde üyeleri tanıdım gece gece,baştan sona okudum konuyu :grin:

5 Beğeni

En buluveremeyen üye desek olur mu?

Reklam: Kendisini yalnız hisseden üyeler bu konuyla artık yalnızlık nedir bilmeyecekler.

5 Beğeni

Neden olmasın, ben de buluverseydim madem(!) :grin:

Ben de Kayıp Rıhtım’ı en sevdiğim forum ilan ediyorum(umarım hep öyle kalır)

5 Beğeni

Sen bir de kavgaya karış. :smiley: Ondan sonra yine düşününce haber et bana da. Buna benzeyen bir başlık daha vardı. Hâlâ var.

5 Beğeni

Kaldır su büyüleri artık. Hayata devam ediyorum ama yaşayamıyorum.

6 Beğeni

Sudan çıkmış kurbağaya döndün hepten.

4 Beğeni