Fotoğraf Atölyesi

Düşünceleriniz gayet normal. Zaten KVKK kanuna göre de soyledikleriniz sizin hakkınız. :slight_smile: Eğer internette kendi fotoğrafınızın izin çekilip yüklendiğini görürseniz kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

resim

4 Beğeni

Fotoğrafın kaldırılmasını istemek en doğal hakkınız tabi ama ben de sokakta aktif olarak fotoğraf çekiyorum. Doğal olarak insanlar kadrajıma giriyor ama bu zamana kadar kimseyi aşağılamak veya art bir niyet ile hiç paylaşmadım. Zaten aşağılayıcı bir durum olduğunu görürsem paylaşmam. İş birazcık paylaşan kişide bitiyor bu konuda. Dediğiniz gibi aşağılayıcı hesaplar maalesef çok fazla.

2 Beğeni

Ben de öyle aktif fotoğraf çeken bir insanım bazen kendimi kötü hissediyorum acaba yanlış mı yapıyorum diye ama sonra diyorum sizin gibi kötü bir niyetim yok güzel bir kareyi ölümsüzleştirmek dışında.Evet ne yazık ki öyle hesaplar çok fazla biraz da onları gördükçe kendimi düşündüm kötü hissettim ondan düşünceler kafama doldu.

2 Beğeni

Hep sokakta çektiklerimi atıyordum biraz da evin maskotunu atayım dedim :joy:

9 Beğeni

4 Beğeni

güneşe yolculuk :smile:

6 Beğeni

Çok zamandır fotoğraf çekmeye çıkmıyordum. Özlemişim ya. :joy:

11 Beğeni

Çok başarılı maşallah.

3 Beğeni

Çok teşekkürler :relaxed:

3 Beğeni

Değişik yer ve zamanlarda çektiğim fotoğraflar.

14 Beğeni

14 Beğeni

Bu an ölümsüz olmalıydı.

14 Beğeni

Birkaç saat önce Ankara, Dikmen Yolu’nda bir parkta. Seğmenlerin Atatürk’ü karşılayışı.

15 Beğeni

Çok mükemmel çekmişsiniz gerçekten. Açı, duruş, siyah-beyaz tema… Çok iyi olmuş.

3 Beğeni

Teşekkürler…

2 Beğeni

Fotoğraf çekmeyi özledim. :frowning:

17 Beğeni

16 Beğeni

Kardeşimle evde kalma temalı fotoğraf çekimimiz :d

13 Beğeni

Kış için çektiğim son fotoğraf yaklaşık 1 ay önce yer Erzurum

21 Beğeni

12 Beğeni