Fotoğraf Modu

Oyunlar içerisinde aldığınız ekran görüntülerini ve hoş anları paylaşabileceğiniz tek başlık.

Başlayayım o halde, özellikle fotoğraf modunun son güncellemeler ile gelmesiyle;

Far Cry 5

Marvel’s Spider-Man

İlk Penta’m :smile:

HS’de tek packten iki golden legendary çıkardığım fotoğrafı da atacaktım ama kaybetmiştim. :frowning: Bulursam acımayıp her yere atacağım yoksa böyle kayboluyor.

(Ahmet Boyraz) #5

Daha 1 leg çıkaramazken 2 gold leg muazzam bir şans. :smiley: :smiley: Bir de bu ekran görüntüsü oyunun ilk çıktığı zamanların sanırım.

(Bird of Hermes) #6

Tebrikler! Ve eski arayüzü ne kadar özlemiş olduğumu hatırlattınız. (İstiklal Caddesi kadar sanırım :laughing:)

Skyrim

Doom

Battlefield 1

Rise Of The Tomb Raider

Uncharted 4

Ben oyun içinde ne kadar şanssızsam, dışında o kadar şanslıydım. Oyun başı bulmam gereken kart deckin sonunda olurdu ama bir packten istediğim her şey çıkardı. :smiley: Oyun Sezon 3 başları, TR serveri ve ARAM’ın ilk zamanlarından.

LoL’un ARAM gibi bir de nostalji modu olmalı ve oraya girdiğimizde Sezon 2 ve 3’e dönmeli oyun bence. Yıllardı bunu düşlerim lol için.

Assassin’s Creed: Origins

Hocam sizin bilgisayarın özelliklerini yazar mısınız ya, çok güzel görüntüler.

PS4 aslında, çok teşekkürler (:

Al işte ben dedim zaten ps diye arkadaşım ısrar etti böyle görüntü alamaz dedi. Sağolun :d ayak üstü haklı çıktım.

(Ece) #14

The Sims 4 sayılıyor mu? :grimacing:

Uncharted 4 grafikleri ve hikayesiyle mükemmel bir oyundu :heart_eyes:

Red Dead Redemption II

The Night Will Come For You;

Last days on earth

I remain, Unshaken.

Spider-Man (Raimi Suit)

Bonus: