Fullmetal Alchemist Brotherhood animesindeki en sevdiğiniz karakter hangisi?

Selam
Ben en çok Winry karakterini sevdim.Enerji dolu olması,engelli insanlara yardım etmesi ve işine olan azimliliği hayran bıraktı.Sizin sevdiğiniz anime karakteri hangisidir.?

3 Beğeni

Alphonse Elric’e her zaman sempatim olmuştur.

5 Beğeni

Izumi Curtis. Hatta sadece onun üzerine bir anime olsa seve seve izlerdim. Genel olarak herhangi bir kurgu eser de bu tarz karakterler favorim oluyor.

4 Beğeni

Karakterlerin çoğu iyiydi ama Alex Louis Armstrong bir başkaydı.

2 Beğeni

evet onu ve ablasını da çok sevdim

2 Beğeni

Bir önceki kullanıcı adım olan scar.

2 Beğeni

Olivier mira armstrong.
Anime izlerken isimlerin aklımda kalmadığı ve netten bakmam gerektiği gerçeği. :rofl: :roll_eyes:

2 Beğeni

Kullandığı simya ile türünün son örneklerinden, Roy Mustang

Bu arada İstanbul’daki yeni hastanede doğan bebeğe Sakura ismi verilmiş :joy: kullanıcı adınız etkileşim uyandırdı hemen

2 Beğeni

LonelyGreatCattle-size_restricted
İkisi de

2 Beğeni

Roy Mustang en beğendiğim karakterdi diye hatırlıyorum.

3 Beğeni

Roy Mustang’den niyeyse nefret ediyorum. Tek skilli parmak şıklatmak olan bir karakter, niye bu kadar gereksiz duygusallaştırılıyor anlamıyorum açıkçası :confused:
edit: hortlamış :expressionless:

Alphonse elric ile Alex louis Armstrong arasında kaldım.
Hey gidi ne güzeldi Alexin güçlü ve bir o kadar narin bir şebelek olması. :smiley:

1 Beğeni

Anime karakterleri söz konusu olunca Roy Mustang, “karizmatik karakter” belirtilerinin çıkış noktası olan adamdır bana göre.
Cevap: Roy Mustang

2 Beğeni

Bu animeye bir ben ısınamadım sanırım. Geçen yıl izlemeye başlamıştım. İlk 5 bölüm aynı cümleyi kurup duruyordu. “Simyanın kuralı dengedir. X böyle yaptı kardeșine bu oldu” hep bu cümle. Dayanamayıp bırakmıştım

1 Beğeni

Aslında bütün karakterleri çok sevdim ama sıralama yapacak olursam :

1 - Edward Elric
2 - Roy Mustang
3 - Van Hohenheim
4 - Alphonse Elric
5 - Maes Hughes
6 - Riza Hawkeye
7 - Winry Rockbell
8 - Alex Louis Armstrong
9 - Olivier Mira Armstrong
10 - Ling Yao (Greed)
11 - Izumi Curtis
Bonus : Lan Fan

resim

2 Beğeni

Greed+Ling (doğa da bile yok böyle muhteşem simbiyotik ilişki)
Riza Hawkeye da animenin en iyi kızıdır bana göre.

3 Beğeni

Devam ederseniz beğeneceğinize eminim. İlk 10 bölümde hikaye biraz hızlı akıyor gibi ama sonra normale dönüyor.

1 Beğeni

Bu kadar kişi seviyorsa güzeldir elbet. Bende yüksek beklentiyle başladım. Hep aynı cümleyi tekrar edince sıkıldım açıkçası bir daha ne zaman başlarım kim bilir

:joy: Bu forumda konu, konu sahibinin değil de herkesin olduğu için hortlama durumu pek önemli değil, için rahat olsun. :+1:

Konuya gelince Roy Mustang ben de çok severim. Gücü ile özelliği ile ilgili bir durum değil bu. Adanmışlık deyince akla gelen ilk karakter bence.

1 Beğeni

Roy Mustang
Oliver Mira Armstrong
Hohenheim

1 Beğeni