Gediksavaşları Efsanesi Televizyona Geliyor!

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Gediksavaşları Efsanesi Televizyona Geliyor! – Kayıp Rıhtım

image

Raymond E. Feist’in dünyaca ünlü fantastik serisi televizyon dizisi oluyor. (DEVAMI…)

7 Beğeni

O kadar çok proje var ki inşallah güzel bunların olur hepsi.

2 Beğeni

Yazarın şu cümlesi bence çok önemli:

Defalarca kez bana önerilen anlaşmalara hayır demek zorunda kaldım çünkü eserime ‘uygun’ değillerdi. Sonunda kitaplarımı anlayan ve Gediksavaşları Efsanesi’ni televizyonlara taşıma vizyonumu paylaşan kişilerle tanıştığım için çok mutluyum.

Eserlerine sadık bir dizi istiyor demek ki :slight_smile: Ki bu iyi haber. Gerçi tıpkı bu şekilde konuşan ama iş icraata gelince ortadan kaybolan bir Sapkowski de gördü bu gözler :roll_eyes:

4 Beğeni

Gediksavaşları çok zengin bir derya. Seriyi okumamın üzerinden 10 yıl geçmiş olmasına rağmen bazı karakterler ve olaylar (Sethanon Kuşatması) hâlâ aklımda.

Güzel bir uyarlama yapılırsa tadından yenmez. :krs:

1 Beğeni

Aman Tanrım. Harika haber :slight_smile:

1 Beğeni

Dizi tutarsa ithaki devamını yayımlamayı düşünür belki.

1 Beğeni

Game of Thrones dizisi sağ olsun, yapımcılar her potansiyeli değerlendiriyor.

1 Beğeni

Gördüğüm en kötü büyü sistemlerinden birine sahip olmasına ve karakterlerinin neredeyse hiçbirine ısınamama ayrıca Pug dışında hiçbir karakterin bölümlerini okumaktan zevk almama rağmen bazı sahneleriyle beni çok etkilemiş bir seriydi.

Ayrıca eserin diziye uyarlanabilirliği oldukça yüksek. Fazla da maliyet istediğini sanmıyorum. Ancak savaş sahneleri umarım baştan savma olmaz.

1 Beğeni

Yazarların eserlerine sahip çıkması konusunda en son Metro serisinin yazarı Dmitry Glukhovsky’i takdir etmiştim. Umarım güzel bir dizi olur. İşin rengini sonradan değiştirip farklı noktalara yönelmezlerse gayet güzel bir haber :slight_smile:

Got serisinin yarisi butceyle cok guzel seyler cikarilabilir.

Gelmiyor.
http://www.crydee.com/raymond-feist/whats-happening/2019/12060/tv-series-update