Gelmekte Olan Harry Potter Filmi/Dizisi

Bence artık bıraksınlar, dokunmasınlar. Her dokunuşta bir az daha yıpratıyorlar.

2 Beğeni

Gelmez. Sadece milletin aklını kurcalıyorlar. Gelse bile artık eski tadı vermez. Fantastik Canavarlar serisinden belli oluyor zaten. Rowling her zaman ki gibi gündem olma peşinde.

3 Beğeni

Ben nedense yeni bir kitap serisi geleceğini düşünmüyorum. Film gelirse de eğer adam akıllı yapılırsa Lanetli Çocuk kitabının gelir ama o kitap da çok sevilmediği için yapılmaz diye düşünüyorum. Ama başka karakterlerin ya da Hogwarts hakkında yeni bir kitap/film/dizi serisi neden olmasın?

1 Beğeni

Ben de görmüştüm o haberi, sanırım resmi olmayan bir haberdi ama olsa çok güzel olup, tadından yenmezdi.

1 Beğeni

Kaliteli ve güzel bir kadroyla çekilirse çok mükemmel olur.

Bence yeni seriye başlasın(ölmeden). Harry Hogwarts’a müdür olsun. Malfoylarla savaşsın. İlk seri kadar tutmaz belki ama Rowling güzel ekmeğini yer.

1 Beğeni

Kesinlikle ilk seri kadar tutmayacağını düşünüyorum ayrıca Rowling her gün attığı saçma tweetler yüzünden Harry Potter evrenini bozacağı kadar bozdu. Eğer yeni Harry Potter serisini de bu kafayla yazarsa PotterHeadler olarak bittik demektir.

1 Beğeni

Şu film kadar rezil olmaz umarım:

2 Beğeni

Ya bunu bize neden yaptın? :expressionless:
Ne güzel haberim yoktu bu şaheser(!)den :grin: şimdi izlediğim fragmanı unutmak için kaliteli film detoxu yapmak zorundayım.

2 Beğeni

Aslında birkaç kişiyle internetten buluşup, dalga geçmek amaçlı izleyebilirsiniz. Öyle kötü film izlemek zevkli oluyor bence. :grin:

2 Beğeni

Bence kötü filmleri(Harry Potter parodilerini) izlemek o kadar da zevkli olmuyor. Bu arada hayran hikayeleri yazan arkadaşlar vardır mutlaka, ben de uğraşıyorum yazmakla, yazan varsa çekebiliyormu, bir baksa? :upside_down_face: Evet mükemmel olmazsa da paylaşırsınız en azından Harry Potter’la alakası olur. (Oyuncu olarak aile üyeleri vs.) Ben yazınca denerim ama hazır yazanlar varsa film üzerine çalışabilirler. :upside_down_face: :upside_down_face: :see_no_evil: :see_no_evil:

2 Beğeni

Hayatımda izlediğim en kötü filmdi. Allah göstermesin böyle bir Türk Remakesi.

1 Beğeni

Buna kesinlikle katılıyorum. Herkese öneririm. Sihirbazlık Okulunda Bir Türk’ü izlemedim ama çok daha iyi seçimler yapılabilir. Filmin sadece kötü olması yetmez. Bazı filmler vardır ne kadar rezil olsa da izlemek zevklidir. O kadar kötüdür ki komik gelir. Bir de bazı filmler vardır ilk türden kötü film sanıp izlersiniz ve izlerken hayata lanet edersiniz. Mesela Üç Süpermen Olimpiyatlarda diye bir şey var film bile diyemiyorum. İzlemenizi önermem. Seçeceğiniz filmin ilk türden olması lazım. Harry Potter seviyorsanız bu film sizde ikinci türden bir etki yaratabilir. Birkaç iyi seçim örnek vereyim. Bu dediğim filmler genelde Yeşilçam Fantastik Türk Sineması filmleri. Mesela yeşilçam filmi olan Süpermen Dönüyor. Mesela Dünyayı Kurtaran Adam. Mesela Yarasa Adam Bedmen (uyarayım film yeşilçam erotik filmi). Mesela Battal Gazi Destanı (cidden güzel film. Eğer paraları olsaymış dünyaya pazarlanabilirmiş. Ama para olmayınca biraz kötü duruyor tabi).
Özellikle Süpermen Dönüyor’a hayranım.

3 Beğeni

Bence çapulcular hakkında bir dizi/film yapılsa çok iyi olur

1 Beğeni

Bunu denemedim ama deneyeceğim, saçma müzik klipleri versiyonunu uzun yıllardır en yakın arkadaşımla yapıyoruz. :grin:
@Akahige 'nin dediği gibi farklı filmlerle olabilir. Harry Potter dünyamı lekelemek istemiyorum.:grinning: Bu arada çoğu kişi mesela Tarkan filmlerini yerden yere vuruyor ama ben keyifle izliyorum her rastladığımda. Efektsiz, malzemesiz karton kılıçlarla efsane işler çıkartmışlar.

4 Beğeni

O tarz filmlerle benim de bir sorunum yok. Tamam bazı saçmalıklar var ama adamlar en azından uğraşmış. Sadece imkanları yokmuş. Ama imkanımız yoktu o yüzden kötü denen filmlerin çoğu imkanlardan bağımsız kötü. Dünyayı Kurtaran Adam için imkan yoktu diyorlar(ki filmin ilk 15 dakikasında efektler dünya standartlarında. İnanmıyorsanız bakın). İmkan yoktu peki neden senaryo böyle? Senaryo imkanlardan bağımsız. Kağıt kalem de mi yoktu. Adamlar filmin başına “Uzaylılar dünyayı her gün patlatarak yok ediyorlardı dünyalılar da dünyayı sıkıştırılmış beyin maddesiyle sıvadılar. Uzaylılar bunu geçemiyordu çünkü uzaylılarda beyin yoktu” diye bir dış ses koymuş. Bu imkan yok sayılmaz bence. Ayrıca ciddiyim filmi açın ve uzaylıların dünyayı yok etme sahnesine bakın. Bir yeşilçam filminde gördüğüm en iyi efektler olabilir. Her şeye rağmen filmi izlemek çok eğlenceli ona lafım yok.

1 Beğeni