Gelmekte Olan Harry Potter Filmi/Dizisi

Selamlar,
Şu sıralar PotterHeadlerin gündeminde olan “Yeni bir Harry Potter filmi/dizisi” hakkında sizden fikir almak istiyorum.
Bildiğiniz üzere çoğu resmi olmayan site veya hesaplar yeni bir Harry Potter filminin geldiğini/geleceğini söylüyor, kanıt olarakta Tom Felton’un canlı yayınında “Yeni bir Harry Potter filmi olsa oynarım/oynamayı isterim” ayrıca Rupert Grint’in “Servant” dizisindeki bir röpörtajında “Olası bir Harry Potter filmi gelirse oynarım.” cümlelerini kullanıyorlar.
Çoğu kişi bunun bir dizi olabileceğini çoğu kişi ise 2-3 bölümlük bir film olacağını düşünüyor.
Rowling veya Wizarding World hala resmi bir açıklama yapmadı bu yüzden çekilip çekilmeyeceği meçhul.
Ne kadar her sene bu “Yeni Harry Potter filmi çıkıyor!” haberlerine fazla maruz kaldıysak bu sene diğer senelere göre biraz daha fazla gözüme çarptı sizlerle paylaşmak sizin görüşlerinizi de almak istedim.
Bence ne yeni bir dizi ne de bir film var görünürde oyuncuların “eğer olursa” demeleri zaten çekileceğini değil “eğer çekilseydi” anlamına taşıyor.
Sizin düşünceleriniz nedir paylaşırsanız sevinirim.

3 Beğeni

Yeni bir film gelmez. Rowling 8.kitabı yazarsa o zaman başka tabii :slight_smile: Onun dışında belki seriden uyarlama dizi güzel olabilirdi.

2 Beğeni

Katılıyorum. Çapulcular, Tom Riddle’ın hayatı veya Blackler ile ilgili bir film çekilseydi dediğin gibi çok güzel olabilirdi.

1 Beğeni

Bunlardan biri bile çekilse muhteşem olurdu :drooling_face:

1 Beğeni

Ben hayaletlerin geçmişlerini merak ediyorum. Keşke en azından kitapta sık bahsedilen hayaletleri izlesek herhangi bir yapımda.
Aslında herhangi bir kitabın herhangi bir sayfası başlı başına dizi olacak potansiyele sahip.

3 Beğeni

Okul kurucularının filmi ya da dizisi çekilse bile olur. En olmadı kitabını yazsın :drooling_face:

2 Beğeni

Evet, ben de onu istiyorum. Ben Hogwarts’ın geçmişini çok merak ediyorum. :drooling_face:

4 Beğeni

Fazla hayal kurmayalım bence, çoktan normal bir şeyler olacağına dair umudumu kestim ben :smiley:

4 Beğeni

Hayaletler, binaların hikayeleri nasıl kurulduğu vb. bir sürü konudan yeni dizi veya film çıkabilir dediğin gibi. Keşke olsa. Gariban PotterHeadlerin yüzü güler mi :face_with_monocle:

1 Beğeni

Ben de, keşke çekseler. Neyse, bir umut diyelim. :smiley:

1 Beğeni

Valla ben de kesmek üzereyim. İnşallah Rowling umudu kestiğimize utandırır da şöyle güzel bir Hogwarts ya da başka karakterler ile ilgili bir şeyler yapar. :joy_cat:

2 Beğeni

Değil Harry Potter, hiçbir şeye umudum kalmadı benim :upside_down_face:
Ha bir de denetmenler uyarı yapmak için fazla umutlanmadan gönderilerinizi düzenleseniz iyi olur, ard-arda mesaj atmak (flood) forum kurallarınca yasaktır, mesajın altındaki kaleme tıklayarak mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz:)

Bence seri tadında bırakılsın. Zaten Rowling’in açıklamaları seriye kötü etki yaptı birde yeni film falan yapmayın abi

2 Beğeni

Yıllardır Hogwarts’ın kuruluşu ile ilgili bir film/dizi beklentisi içerisindeyim. Rowling’in de yıllardır elindeki bu cevheri kullanmayışına şaşkınlıkla bakmaktayım.

1 Beğeni

Bence de kalsın, geldiği gibi de hayalleri suya düşürecek kesin, gelmesin daha iyi.

2 Beğeni

Yeni diziyi veya filmi geçtim, bence elimizde olanlar hakkında bile Rowling bir şeyler söylemeyi bıraksın artık. Ortada bu kadar muhteşem 7 kitap ve onların dengi olamasa da yine de çok sevdiğimiz 8 film var. Orasından burasından çekiştirip Harry Potter’dan nemalanarak yapılan her kalitesiz iş bizleri hayal kırıklığına uğratmakla kalmaz, var olana da gölge düşürür. Ve şahsen artık Rowling’den kaliteli bir iş çıkacağını da hiç sanmıyorum. Tadında bıraksınlar artık n’olur.

5 Beğeni

Harry Potter rüzgarı azalsa bile hala altın yumurtlayan tavuk. Yeni kitap serisi kesin gelir.

Bu seriyle büyümüş insanları tatmin edecek kadar güzel olacağını düşünmüyorum ama her türlü yine çok güzel para getirir. Ondan sonra gelsin yeni filmler yeni oyuncaklar vs…

1 Beğeni

Kurucuların hikayelerini anlatan bir dizi gelecek diyordu kardeşim. Nereden duydu etti bilmiyorum ama olsa güzel olur.

2 Beğeni

Rowling’in paraları suyunu çekmeye başladıysa demek ki.

1 Beğeni

Sabah radyoda Türk yapımı bir dizi geleceği söyleniyordu Harry Potter ile ilgili :slight_smile:

1 Beğeni