Gelmiş Geçmiş En Detaylı Severus Snape Testi

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/gelmis-gecmis-en-detayli-severus-snape-testi/

image

Favori asık suratlı İksir Profesörümüz oldukça gizemli bir adamdı. Yine de onca sır, Severus Snape‘i ölesiye tanımamak için yeterli bir bahane değil. Pottermore‘un hazırladığı bu pek kapsamlı testi çözdüğünüzde, dev gizemin ne kadarına hâkim olduğunuzu göreceksiniz! Harry Potter ve Ölüm Yadigarları kitabının sonuna kadar Severus Snape’in gerçekte kim olduğundan bir türlü emin olamamıştık. Ancak perde açılalı… (DEVAMI…)

4 Beğeni

AAAHAA Harika Çok iyi bir test yine bizi bekliyor snape hakkında çok iyi değilim ama çok severim çözeceğim bakalım :smiley:

2 Beğeni

ee şaşmadım yani

30/30

Bir Snape hayranı, her zaman

Sen son nefesine kadar esaslı bir Severus Snape takipçisisin. Test sonucun gerçekten olağanüstü! Onun cesur olduğu kadar kusurları da olan bir adam olduğunu hiç unutmamışsın. Snape’in hayatına dair bir belgesel çekilirse yönetmenlik tekliflerine açık olmalısın!

2 Beğeni

**Bir Snape hayranı, always

Sen son nefesine kadar esaslı bir Severus Snape takipçisisin. Test sonucun gerçekten olağanüstü! Onun cesur olduğu kadar kusurları da olan bir adam olduğunu hiç unutmamışsın. Snape’in hayatına dair bir belgesel çekilirse yönetmenlik tekliflerine açık olmalısın!

1 Beğeni

Bir Snape hayranı, Always !

Babasının İsminde Zorlandım… Ama Diğerleri Kolaydi…!

1 Beğeni

kutu şeysini hatırlamadım bile ya kitaptamı geçiyor? :frowning:

1 Beğeni

Gelmiş Geçmiş En Kapsamlı Severus Snape Testi
30 üzerinden 30 doğru!

Bir Snape hayranı, Always !

Beklediğim den kolay çıktı.

1 Beğeni

Evet bende bir aralar Snape’den nefret ediyordum. :rage: Sonra 7. kitabı okudum.(Snape’in anılarını anlatan bölümü ağlayarak okudum ve Dumbledore’da bile bu kadar ağlamamıştım. :sneezing_face:) Artık Snape’e bayılıyorum. Tabi iş işten geçti ama…:sneezing_face: Bu test çoook kolay olmuş. “Always” bukadar hafife alınmasın. :rage:

After all this time?

ALWAYS.
:sneezing_face: :sneezing_face: :sneezing_face:

1 Beğeni

Gelmiş Geçmiş En Kapsamlı Severus Snape Testi30 üzerinden 30 doğru!

Bir Snape hayranı, Always!

Severusum Lumos/*
Yarının 14 Ocak olması peki
Alan Rickman Lumos

Always /*
Yarın 14 ocak :frowning:

1 Beğeni