Gergedan Sami, Zargana Hamdi ve Ben

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/gergedan-sami-zargana-hamdi-ve-ben/

image

Gergedan Sami, Zargana Hamdi ve ben yine bir tartışmaya girmiştik. Zargana gerçek olamayacağında ısrar ediyor, bense gerçek olduğunu söylüyordum. Gergedan her zaman yaptığı gibi bizi izliyordu. Hararetimiz tavan yapmış, sesler yükselmişken, Usta sinirle aşağıya indi. “N’oluyo lan burda? Kahve mi işletiyorum, bütün gün lak lak? Patlatmayayım şimdi, işinizin başına, eşşeoğlular sizi.” Ben lastikleri taşımaya koştum.… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Hayatın içerisinden iç ısıtan bir kesitti. Umarım Lemur’u takip eden yeşil ışık gerçekten bir peridir.:slight_smile: Kaleminize sağlık.

Merhaba;
Ben de aynı umudu paylaşıyorum:) Hatta kanadı iyileşip bir güzellik yapar diye de düşünmüyor değilim. Sevgiyle, teşekkürler

1 Beğeni

Gerçekten çok samimi çok güzel bir hikayeydi. Ellerinize, kaleminize sağlık. :slight_smile:

Teşekkür ederim güzel yorumunuza:)

Sıcak, samimi ve gerçekçi olduğu kadar alt metni ile de iç burkan bir öyküydü. Elinize sağlık.

Merhaba;
Çok teşekkürler. Alt metin benim için daha ön plandaydı. Fark ettiğiniz için ayrıca teşekkürler.

1 Beğeni