God of War 4 (Spoiler)

Geçen cuma çıkan serinin son oyununu dün gece bitirdim.Halihazırda oynayanlar ve bitirenler ile teoriler hakkında oyun hakkında tartışmak isterim.

30 yaşında olup kendimi bildim bileli pc ve play station oyuncusuyum gow serisini psp oyunları hariç hepsini oynadım.Serinin diğer oyunları da dahil bu yaşıma kadar oynadığım en kusursuza yakın oyundu benim için.Artık multiplayer oyunların bu kadar rağbet gördüğü piyasada istenildiğinde ne kadar güzel bir senaryo ve dünya yapıldığına şahit olmak insanı heyecanlandırıyor.Umarım bu tarz oyunlar için güzel bir örnek olur.Ayrıca bundan önce de horizon zero dawn ve goty olan witcher 3ü de hatırlayalım.

3 Beğeni

Ve tabii ki Last of Us :slight_smile:

PS4 alıp geliyim ben başlığa :’(

Bana göre loki yani artheus kratosu öldürecek ve loki kratosu kullanarak tanrılarıda öldürecek ve ragnarok’u bu sayede başarmış olacak. Tabi lokiyi neil gaiman’ın İskandinav mitolojisinde dahi iyi ögrendigim için bu teoriyi söylüyorum :grin:

1 Beğeni

Merhaba god of War 4 ouyunu yüzde 97 ya kadar oynadım bütün görevler bitti 4 diyar açık onlarda tamam ama diğer diyarlar kapalı onlara nasıl ulaşırım yardım eder misiniz teşekkürler

O bölümlere muhtemelen sonraki oyunlarda ulaşacağız. Bahsettiğin yerler çark ile çıkan yerler değil mi ?

Oyunu bitirince Kratos’un evine döndün mü hiç? Gitmediysen gitmeni öneririm. :smiley:

1 Beğeni

Gittim platin trophy aldım ilk haftasında. :slight_smile:

Oyunu 3 kere bitirip takasa vermiştim. Şimdi tekrardan edinip oynayasım var.

Benim kütüphanede duruyor ama tekrar oynama huyum yoktur oyunları. Bu ara civilizationa çok sardım bide call of battle royale acayip eğlenceli.

1 Beğeni

Yalnız bu oyunun bazı özellikleri de New Game + dan sonra açılıyor.

2 Beğeni

Aynen bir ara girdim baktım ama nedense çekmedi içine. Çünkü bir hafta aralıksız oynadığım için ondan sonra pek oynatmadı.

1 Beğeni

Bende platin kupayı açtım sonra sattım oyunu. New Game + oynamadım. Umarım fazla bir şey kaçırmamışımdır. Youtubedan falan bakacağız artık.

Valkyrie meclisine girmediyseniz büyük kayıp

1 Beğeni

Valkyrie Queen Sigrun ve diğerlerini kestim, tüm odinin kuzgunlarını buldum falan. Diyorum ya platin kupa aldım diye. Gitmediğim bakmadığım tek bir karışı bile kalmadı. Sadece New Game+ da biraz oynayıp kapattım.

1 Beğeni

Özellikle bazı zırhlar sadece New Game+ da var.

1 Beğeni