Gölgelerin Leydisi

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/golgelerin-leydisi/

image

Uzun kızıl saçları beline kadar uzanan, bembeyaz teninde birer yıldızdan farksız duran çilleriyle aynanın karşısındaydı. Öyle sakin öyle dingin duruyordu ki ona bakacak herhangi biri boşluğu izlemişten farksız olurdu. Ruhu, ne oradaydı ne bambaşka bir yerdeydi. Hiçliğin pelerinine sıkı sıkı tutunmuş peşi sıra sürükleniyordu. İnce telli fırçasını sol eliyle sıkıca kavramış, süslemeli sırtının avucunda açtığı… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Ayrıntılarıyla ve anlatım tarzıyla müthiş bir hikaye :clap::clap:

1 Beğeni

Çok ama çok teşekkür ederim. Yorumun benim için paha biçilemez

1 Beğeni

Merhaba @azime_Eser gerçekten çok etkileyici bir öykü harika bir anlatım tarzınız var ayrıntılarla bezenmis ama ayrıntılarda boğulmayan sıkmayan konusu da cok güzel. Emeğinize kaleminize sağlık :clap::clap::clap: Kendi öyküme de beklerim sizi. Yepyeni Bir Şans Tılsımlı Kolyenin Gücü ve Aydınlanan Gölgeler. Okuyup yorum yaparsanız çok sevinirim :blush: sevgiler​:heart:

1 Beğeni

Değerli yorumun için teşekkür ederim. En yakın zamanda senin hikayelerinde tekrar buluşmak üzere…

1 Beğeni

Rica ederim ben de oykulerime bekliyorum mutlaka görüşmek üzere

Genelde ekrandan öykü okumakta zorlanıyorum ama öykünüzü bir çırpıda bitirdim. Çok sevdim, kesinlikle yalnız değiliz. Emeğinize sağlık.

1 Beğeni

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yalnız değiliz. Birbirimize sahipsiz biz.

1 Beğeni