Goodreads Hesaplarımız

somewhere i belong

5 Beğeni

Benim hesap şurada, düzenli kullanıyorum.

2 Beğeni

Benim hesap da altta. Birçoğunuzla burada tanıştıkça ekleşiriz kesin.

2 Beğeni

:joy::joy:

26 Beğeni

Benim hesabım da burada. Pek aktif değilim ama, baştan söyleyeyim :slight_smile:

buyrun Sosyal medyayla aramdaki tek bağlantı Goodreads’tir. Aktif olarak kullanırım. :slight_smile:

Update lerime like atana 3 ayrı hesaptan like atarım.

Benim hesap da burada düzenli olarak güncellerim.

Buyurun burada da benim hesabım mevcut. Henüz yeniyim fakat güncel tutuyorum. :krs:

Ben buraya şöylece bırakayım efendim. Goodreads kullanan birisi değildim aktif olarak, burada herkesi görünce gıpta ettim, öyle aklıma gelenleri eklemeye başladım. Vikitap kullanıyordum evvelden ama kaynak sayısı olarak goodreads’e göre yetersiz idi. İstediğim kitapları bulamıyordum vesaire.

1 Beğeni

Aaa ben kendimi buraya takdim etmemiş miyim yahu?
Çok sık olmasa da güncel tutmaya çalışırım, buyurunuz. :slight_smile:

2 Beğeni

Efendim öncelikle selamlar. bu foruma henüz yeni üye oldum.(Brandon Sanderson sağolsun).Daha önceden hep aklımda vardı goodreads hesabı açmak ama bir türlü fırsat bulamamıştım. Bu başlığı görünce ben de kendi excelde tuttuğum kayıtlarımla hesabı açtım. şöyle bıraktım :slight_smile:

bu da benden gelsin :slight_smile:

1 Beğeni

Hazır Kitap Kulübü projesi herkesi heyecanlandırmışken Kayıp Rıhtım’ın Goodreads sayfası ve grubunu yeniden hatırlayalım. Yakında buralar daha aktif olabilir. :slight_smile:

6 Beğeni

Çok kitap okuyamıyorum ama bu da benim hesabım;

3 Beğeni

Şöyle bırakayım.

1 Beğeni

Buyrun: https://www.goodreads.com/zartans/

1 Beğeni

Onurjor da benim hesaptir.

Forumda yeniyim o yüzden kendimi yeterli hissedene kadar sadece takip edeceğim sizleri.

3 Beğeni