Görsellerden Kitap Tahmini

Madem yapay zeka harika resimler çiziyor, böyle bir oyun şart oldu.

Kurallar:

1. Doğru cevabı bulan yeni resim paylaşma hakkını elde edecek.

2. Doğru cevabı bulan kişi yeni resim eklemek istemezse hakkını devredebilir. O zaman belirli bir üye ya da herhangi bir üye devam eder.

3. İlla yapay zeka kullanılacak diye bir şart yok. Görsellerin kaynağı her yer olabilir.

İlki kolay olsun:

Image Creator von Microsoft Designer ile oluşturuldu.

Doğrudur efendim. Sıra sizde.

10 Beğeni

Okumadım ama Fareler ve İnsanlar diyorum.

Bu da benim görsel;

4 Beğeni

Hımmmmm. Spesifik bir sahneyi anımsatmadı ama sanki Ender’s Game titreşimleri alıyorum inceden :thinking:

2 Beğeni

Maalesef. Uzay, istila ve gezegenlerin sayısı diyerek ipucu vereyim o zaman. :slight_smile: Dünya ve Ay’ı hesaba katmayın lütfen.

@Pyrewrath yakında biri bulacak ve doğruymuş diyeceksin. :slight_smile:

2 Beğeni

Bana fantastiğe ara verip bilim kurgu okumamı hatırlattın. :slight_smile: Bulamadım bir türlü.

2 Beğeni

Aaaa üç cisim problemi o zaman :thinking: (not: kitabı okumadım, bilim-kurgum yetmedi buna :melting_face:)

5 Beğeni

Evet doğru. Sıra sizde artık. :slight_smile:

1 Beğeni

Valla hocam hiç hak etmedim gibi hissediyorum ama :sweat_smile: Neyse yine de katılayım, hoşuma gitti çünkü oyun :sweat_smile:

Bonus hard mode olarak da bir kitaptan bir sahne paylaşayım;

4 Beğeni

Okumadım ama ilk resim Dikenlikler Prensi diye bağırıyor gibi geldi. :slight_smile:

4 Beğeni

Heh, evet. Sıra sizde o halde.

3 Beğeni

AI’a fantastik bir şeyler çizdirmek çok zormuş.

3 Beğeni

Okumadım ama Malazan diye tahminde bulunayım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Maalesef. İlk kitabı 3 sene önce çıktı henüz, üçleme.

2 Beğeni

Bu bizim kız değil mi? Hatta 150. sayfaya kadar erkek sanmıştım(k) onu :grinning:. Kitabın adını yazmam (benden çizim mizim beklerken helak olur forum konu çürür gider) ama eğer oysa kitap tahmin edecek arkadaşa yakında okuma etkinliği yapılacak kitabın diyeyim.

3 Beğeni

Tevazu göstersen de kitabın adını doğru bildiğin için tebrik ediyorum, sıra sende. :joy:

1 Beğeni

Ben çok merak ettim. Tanrıların Gölgesi mi yoksa?

@Pyrewrath Yeni soru geldi:

Doğrudur efendim. Sıra sizde. @BiblofilYouTube

6 Beğeni

Doğru tahmin hocam, Lorien üstlenmedi cevabı bir türlü. :sweat_smile:

2 Beğeni

Stephen King Sadist diyorum buna.

4 Beğeni

Ben beceremem siz devam. :smiley:

2 Beğeni

Hocam yeni bir soru sorun bence, bir de yeni mesaj olarak ekleyin ki konu yukarı çıksın. :+1:

2 Beğeni