"Grindelwald'ın Suçları"nda Albus Dumbledore Hakkında Öğrendiğimiz 5 Gerçek

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: "Grindelwald'ın Suçları"nda Albus Dumbledore Hakkında Öğrendiğimiz 5 Gerçek – Fantastik Canavarlar

image

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmiyle hayatımıza yeni bir Albus Dumbledore girdi. Daha genç, daha heyecanlı ama elbette aynı muziplikte. Peki bu yeni film bize Dumbledore hakkında neler söylüyordu? Gelin birlikte göz atalım! Harry Potter ve Fantastik Canavarlar serilerini birbirine bağlayan unsurlar bir yana, Albus Dumbledore gibi özel bir karakter hakkında pek fazla şey bildiğimiz söylenemez.… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Benim bu filmden tek öğrendinğim Rowling’in tüm kitaplarını baştan okuması gerektiği çünkü unutmuş Daga geçen film canlı şeyleri accio ile çağıramayız dediği halde bu film ‘Accio niffler’ diye bir büyü kullanıyor newt.

Kesinlikle inanılmaz bir filmdi.Burda yazdıklarınız benim de dikkatimi çekmedi değil.Ama Dumbledor’a güvenim tam.Bunu Rowling’in açıklamalarıyla veya daha fazla kanıtı olan görüşlerle umarım kesinleştirebiliriz.Filmin sonuna gelince bir Dumbledore’un kötü olması fikri hiç alışıldık değil! Sizce?:zap:

En çok merak ettiğim bu Newt’e sonradan ne oldu ? Madem bu kadar iyiydi neden Harry Potter’da göremedik ? Gerçi hepsini serinin sonunda göreceğiz; ama, Harry Potter’da hiç adı geçmedi.

Grindelwald ile dumbledore un kavga etmeme yemini ettigini sanmiyorum. Dumbledore kardesten daha yakindik diyor. Bu kadar yakin oldugun birisiyle neden kavga etmeme yemini ederki insan? Farkli bi icerigi olmasi lazim.
Ayrica ayna sahnesinde yemin ettikleri sahnedeki asayi murver asaya benzettim ben ve asayi dumbledore tutuyordu o zamanlar grindelwald asayi daha almamisti diye biliyorum o hikayeden de farkli biseyler cikabilir

Kan anlaşmasını belki Ariana öldükten sonra, duydukları pişmanlıktan ötürü, yapmışlardır. Kelid aynası meselesine gelince, insanların istediği şeylerle yapması gerektiği şeyler farklı olabilir.