Gündem

Ölenler boşuna öldü, önlem alınabilirmiş.

1 Beğeni

Fark eder. En azından insanların kendince aksiyon alabilecekleri vakitleri olurdu.

1 Beğeni

Geçmiş olsun. Umarım olabildiğince en az kayıpla atlattığımız bir dönem olur. İfrit kılıklılarında en kısa sürede belalarını bulmalarını diliyorum.

4 Beğeni

Bunları kaale almaya bile gerek görmüyorum ben. Kendi başlarına gelmeyince ne olduğunu bilmiyor bazı gerzekler. Bela okumuyorum yanlış anlaşılmasın yalnızca böyle tipler her yerde varlar. Düşmanımın başına gelmesin…

3 Beğeni

Bu deprem nerede oldu bilmiyorum ama herhalde Türkiye’nin yarısını salladı.

6 Beğeni

Bu yanlıştır inşallah.

umarım can kaybı yoktur.

3 Beğeni

Ay umarım kötü bir şey yoktur, bayağı korkuttu.

1 Beğeni

Adana’yı da iyi salladı. Simdilik dışardayız. Umarım can kaybı olmamıştır.

8 Beğeni

Geçmis olsun. Umarım herkes iyidir bir sorun yoktur.

2 Beğeni

Siz de mi Adana’daydınız, gerçekten korkunç bir depremdi.

2 Beğeni

Kahramanmaraş ve çevre şehirlerde oturan herkese geçmiş olsun. @BiblofilYouTube Kahramanmaraş’ta oturuyordu diye biliyorum, inşallah bir sorunu sıkıntısı yoktur.

5 Beğeni

Ben 30-40 dakika önce konuştum. Evden zor çıktık, iyiyiz dedi.

4 Beğeni

@_Ged de iyiymiş. Umarım herkes iyidir. Geçmiş olsun.

5 Beğeni

Herkese çok geçmiş olsun.

3 Beğeni

2 Beğeni

Büyük bir felaket. hepinize geçmiş olsun. Keşke elimizden bundan fazla bir şeyler yapabilecek gücümüz olsaydı.

3 Beğeni

2 Beğeni

Gerçekten herkese geçmiş olsun. Bölgede görev yapan arkadaşlarıma ulaşamıyorum, umarım bir sorunları yoktur. Yine arkadaşımın ailesi göçük altında, inşallah sağ salim ulaşılır. Deprem gerçekten korkunç bir afet ama yıllardır büyük depremler yaşamış bir ülkede hala nasıl bu sorunlar oluyor, bu acılar yaşanıyor anlamak güç. Hepimize çok geçmiş olsun.

5 Beğeni

Bölge ve yakınlarında bulunan herkese geçmiş olsun, etki alanı çok geniş duruyor.

2 Beğeni

2 Beğeni