Hançer Ve Sikke Serisi(Ejderha Yolu)

İlk iki kitap çok az sattığı için bu seri şimdilik nadasa alındı. Şu anda Pegasus için Ender Serisi’ni çeviriyorum. Talep olursa devam edilir belki buna da. Pegasus yarım seri bırakmayı sevmez çünkü :slight_smile:

16 Beğeni

Vallaha ben devam etmesini çok isterim, çok severek okumuştum ilk iki kitabı. Kızıl İsyan’la birlikte devamını en çok beklediğim Pegasus serilerinden biri.

1 Beğeni

Üzüldüm açıkçası. İki kitabı temin etmiştim ve okumak için devamının çıkmasını bekliyordum. Ancak görünen o ki kitapları elden çıkarmaktan başka çare kalmadı.

1 Beğeni

Elden çıkarmak yerine okuyup, detaylı bir yorum yapıp başkalarının da seriyi okumasını sağlayabilirsiniz belki. Beğenirseniz tabii. Böylece yayınevi ilgiyi görür ve devamı da gelir. Mecbur değilsiniz elbette, sadece bir öneri.

5 Beğeni

Şahsen buna katılıyorum. Bazılarımız biten serileri okumayı daha rahat bulsa da serilerin yarım kalması da biraz ilgi eksikliğinden kaynaklanıyor. Satış elbette etkilidir ancak yapılan yorumlar da satışları arttırabilir, böylece yayınevleri de yarım bırakabilecekleri serilerin aslında ilgi gördüğünü fark eder diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Bende alıp devamını bekleyenlerdenim, umarım gelir pegasus ne serileri tamamladı bu da tamamlanır :smiley:

2 Beğeni

Temeraire serisinin bile 10 yıl sonra devamını bastılarsa bu serinin de devamı eni sonu gelir diye düşünüyorum. Ama kac yil sonra gelir bilmiyorum.

2 Beğeni

Bu seri tamamlanmazsa çok yazık olur.

1 Beğeni

Kitabı daha yeni almıştım inanılmaz canım sıkıldı gece gece. İşte böyle serileri yarım bıraktıkları için serinin tamamı çıkmadan almamaya başladı insanlar. Nasıl bir kitabın yarısını çevirip basamayacaklarsa serinin sadece bir kısmını basıp sonra vazgeçememeliler. Tamam ekonomik kararlar anlıyorum ama hikayenin diğer yarısı ne olacak okuyucu ne yapmalı? Ben kitap kanalı olan birisi olarak yarım kalmış serileri tavsiye etmeyi de hiç sevmiyorum ingilizce bilmeyenlere yazık değil mi?

Düşündükçe daha da sinirleniyorum bu yarım kalan seri işine. Yarım kalan serilerde yayınevleri paramızı iade etsin o zaman, şimdi benim param çöp oldu kitabı okuyamayacağım. Yarım kalan serinin kitabını kim neden okusun ki?

6 Beğeni