Hangi Dijital İçerik Platformlarına Üyesiniz?

Hangi dijital platform veya platformlara üyesiniz.

Anket seçenekleri çoklu seçilebilir. Diğer seçeneği işaretlenince yorum olarak da yazılması iyi olur.

Teledünya ya da tivibu vs. gibi dijital platformların esas işleri TV yayını olduğu için onları ankete eklemedim.

• Netflix
  • Disney +
  • Prime Video
  • BluTV
  • Mubi
  • FilmBox
  • Exxen
  • TOD (eski adı beIN CONNECT)
  • Gain
  • Youtube Premium
  • Diğer

0 oylayan

1 Beğeni

Puhu TV ücretsiz bir platform olduğu için yukarıda seçeneklere eklemedim ama kullanan arkadaşlar varsa diğer seçeneği olarak işaretleyebilir.

BluTV Hepsiburada’dan, Youtube Aile üyeliği alıp hayrıma fakir ev halkına dağıttım, artık %50 indirim olmuyor ama reklamsız çok alıştık hepimiz. Netflix’i annem ve kızım kullanıyor, şimdilik iadesi ile kurtarıyor ama her an sonlandırabilirim. Disney’i yıllık almıştım ilk kampanyada, yenilemeyi düşünmüyorum. Vestel televizyonum desteklemiyor.

2 Beğeni

Babam için yaşlılara uygun Yerli yapım ve Türkçe dublaj içeriklerin bol olduğu blutv’den başka bir platform var mı ?

Spotify için Diğer seçeneğini işaretledim, umarım yanlış olmamıştır.

2 Beğeni

Korsan. (20 karakter)

Prime video varlığı yokluğunu anlamayacağım cüzi bi miktarda diye duruyor. Disney+ çok beğenmedim iptal ediyorum diğer ay. Youtube premium’suz olmaz ama imkanı yok. Şu yaşımda tekrar reklam izlemeye başlayamam :sweat_smile:

1 Beğeni

Bende bir ara ne ararsanız vardı ama baktım hepsi çok pahalanıyor minimuma indirdim. YouTube Premium olmazsa olmaz. Prime Video ucuz ve kargo bedavaya geliyor ve bir de izlemek istediğim diziler oldukça Disney + alıyorum aylık olarak. :slight_smile: Diğer dizileri arkadaşımda izliyorum. :smiley:

1 Beğeni

Prime video var ama kendisinden ziyade Amazon alışverişleri için kullanıyorum. Blu Tv Behzat Ç. ve TLOU için var o da sağ olsun Hepsiburada Premium ile geliyor zaten. Yıllardır Netflix vardı ama nerdeyse 3 ayda 1 zam geldiği için bu ay bıraktım artık kendisi ile vedalaştık.

Mubi 3 ay 15₺ kampanyası var.

Spotify, Prime, Youtube Premium Aile, Netflix ve Xbox PC Gamepass

Youtube Aileyi ve Netflix’i annem babam için alıyorum. Prime üyeliğinde ben amazonda kargo bedava olmasından yararlanıyorum, bizimkiler Prime Video’yu kullanıyor. Spotify ve Gamepass’i sadece ben kullanıyorum :slight_smile:

Spotify yine zamlanmış. 40 tl olan fiyat 60 tl olmuş.

Türkiyenin hızına yetişilmez