Hangi Dizileri İzliyorsunuz?

Nereden izledin Amazon prime’den mi?Son bölüm hala tr altyazılı değil de.

Amazon üyeliğim yok. Hatta dizinin amazonda olduğunu bile bilmiyordum. O sebeble Turkanime’den izledim.

1 Beğeni

İndirsin bende izleyim.Final bölümü olduğuna üzüldüm valla.

2 Beğeni

Aslında iyi oldu final olması ama 2-3 bölüm daha uzatıp 22. bölümde atın alev almasıyla başlayan Hyakkimaru’nun neredeyse şeytanlaşması biraz daha detaylı anlatılmasını isterdim. Aynı şekilde Son bölümde de bazı karakterlerin bir birleriyle daha fazla vakit geçirmesini isterdim Ancak konuyu uzatırlarsa anlatacakları konu şehrin toparlanma süreci olmak zorundaydı ve bu süreçte İstemdiğim bir ikili ilişki peydah olsaydı çok üzülürdüm burada.

Dileğim daha fazla Osamu Tezuka mangası güncellenerek animeleştirilsin.

3 Beğeni

Sonunda Too Old to Die Young dizisini bitirdim. Final dizinin geri kalanını çöpe atar gibiydi. Bu kadar güzel ilerlemişken neden final bu kadar absürt? Bana yetersiz geldi son açıkçası. Devamı gelecek mi bilmiyorum, gelirse nasıl olur tahmin edemiyorum. Eğer aranızda izleyen veya izlemiş olan varsa diziyi ve finalini konuşabiliriz.

1 Beğeni

image

Dark’ın 2. sezonunu bitirdim. Dizi ilk sezonu aratmadı hatta ilk sezondan daha iyi olduğunu bile söyleyebilirim. Yalnız işi çok fazla karıştırdılar 3. sezonda batırmalarından korkuyorum.

Ulrich’i yaşlı halde görmek kötü hissettirdi. Egon’da tam bir şeyleri anlamışken öldü. Sezonda aklıma yatmayan tek şey Charlotte-Elisabeth arasındaki ilişkiydi, resmen tavuk-yumurta bilmecesine döndü. Son bölümde de paralel evrene girdiler. Hem zaman hem de paralel evreni birlikte yürütebilirler umarım.

5 Beğeni

Ben diziye daha yeni başladım, henüz 3 bölüm izledim. Açıklanmayan bir sürü şey oluyor, bunların bağlantısı ne diye düşünmekten ve söylenen soyisimlerini aklımda tutmaya çalışmaktan stres oldum. İleride her şey aydınlanacak mı merak ediyorum.

1 Beğeni

Aile yapısı gerçektende karmaşık. İnternette soy ağaçları var ama spoiler yiyebilirsiniz, en iyisi kendiniz soy ağacı oluşturmanız. Soruların bir kısmı cevaplanırken bir yandan da yeni sorular oluşuyor.

1 Beğeni

İnternetten bakarken spoiler yedim galiba ama yediğim spoilerı bile anlamadım. Soy ağacını dediğiniz gibi yapabilirim belki, izleyip göreceğim artık.

2 Beğeni

Gerçekçi+dram türünde neler önerirsiniz? Çok fazla yabancı dizi izlemedim, izlediklerim şunlar:

The walking dead (7.sezona kadar sabrettim)
Breaking bad
Prison break
Sherlock
Black mirror
Vikings(1.sezonda bıraktım)

En sevdiklerim Breaking bad ve Prison break. Bu 2 dizi gibi dramla karışık gerçek hayat kesiti sunan dizi var mı?

The Haunting of Hill House.
Listeden ise Sherlock diyebilirim.

2 Beğeni

Gerilim türüymüş yazılanlara göre. Hiç izleyemem o türde :smile:
Listedekileri izledim zaten. Sherlock maalesef devam etmiyor. Onu da çok seviyorum ama can sıkıcı bir durumda şu an.

Sherlock bir dizi gibi değil ki zaten farklı bie yapısı var ve prodüksiyon çok uzun sürede kuruluyor. Senede 3 bölüm çekiyorlardı.

The Haunting of Hill House da gerilime bağlı drama daha doğru olur. İki bölüm izlemenizi tavsiye ederim.

2 Beğeni

2 sene önce breaking bad i izledim. O zamandan beri hiçbir diziye ısınamıyorum. Hatta ilk yabancı dizim olan walking deadi bile 5 yıl takip etmeme rağmen bıraktım. Arayış içindeyim ama sabırlı değilim pek :smile:
Yine de birkaç bölüm izleyeyim dediğiniz gibi.

O zaman kesinlikle Better Call Saul’u izle. Saul Goodman’ın nasıl o günlere geldiğini gösteren muazzam bir dizi. Breking Bad’i sevdiysen bunu da seversin.

1 Beğeni

Hell on Wheels.

Pek kimse bilmez, izleyenlerin de yarısı sevmez ama benim için başyapıt bir dizidir. Konusuna bak, ilgini çekerse başla derim.

4 Beğeni

Ona başlamaya karar vermiştim bi ara ama içimi açmadı. Fazlasıyla önyargılıyım maalesef ama en doğru seçenek o dizi gibi duruyor. Teşekkür ederim hatırlattığınız için :sunny:

1 Beğeni

Stranger Things 3.sezon netflix’de yayında.İlk 2 bölümü izledim 1 ve 2.ci sezondan daha iyi olmuş bu 3.sezon.

2 Beğeni

The Last Czars’a başladım ve ilk bölümünü izledim. Dizi şimdilik güzel gidiyor ama kitap okumak için biraz ara vereceğim. Dizinin konusu Romanov Hanedanı’nın son günlerini ve Bolşevik Devrimi’nin doğuşunu anlatıyor. Yapım yarı belgesel yarı dizi şeklinde yapılmış ama kesinlikle skıcı değil.

1 Beğeni

Stranger Things 3.sezon izliyorum, özlemişim vallahi, çocukların suratını unuttuk. İlk bölümü bitirdim çok güzel başlamışlar sezona. 80’lere ayrı bayılıyorum zaten keşke o dönemde genç olsaydım diyorum. İlk bölümde çalan şarkılar da çok hoşuma gitti.

>80’ler şarkı önerileri büyük bir mutlulukla kabul edilir.<

2 Beğeni