Hangi Karakterlerle Tanışmak İsterdiniz?

Başlığı, en sevdiğiniz dizi, film, kitap, çizgi roman, oyun vb. içindeki karakterler şeklinde de okuyabilirsiniz. Elbette o karakterler gerçek değil ama farz edelim ki tanışma imkânınız var. İzlediğiniz, dinlediğiniz, oynadığınız eserlerdeki karakterlerden hangileriyle tanışmak isterdiniz? Onlarla ne yapmak isterdiniz? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Madem ki konuyu ben açtım, öyleyse önce ben yazayım.

1. Uzay Yolu’nun orijinal dizisinden Scotty ile tanışmak ve onunla bir kadeh viski içmek isterdim. Muhabbeti güzel birine benziyor.

2. Dune’dan Stilgar ile tanışmayı, onunla baharat kahvesi içmeyi ve ondan Fremen yaşam tarzının inceliklerini öğrenmek isterdim.

3. Battlestar Galactica’dan Gaius Baltar ile tanışmak ve ona “sen neyin kafasını yaşıyorsun” diye sormak isterdim.

4. Yıldız Savaşları’ndan Obi Wan Kenobi ile tanışmayı ve kendisinden ışın kılıcı dersi almayı isterdim.

5. Harry Potter’dan Albus Dumbledore ile tanışıp kendisinden büyücülük dersi almak isterdim.

6. Stargate SG-1 dizisindeki General Hammond ile tanışmak isterdim. Çok babacan bir tip.

7. Bitmeyecek Öykü’den Bastian Balthasar Bux ile tanışmayı, onun destansı yolculuğuna eşlik etmeyi isterdim.

8. Uzay Yolu: Derin Uzay Dokuz dizisinden Vic Fontaine. Bu da son günlerdeki favorim. Onun bir konserini canlı izlemeyi ve ondan ilişkiler hakkında tavsiye almayı isterdim.

4 Beğeni

7 posts were merged into an existing topic: Hangi Karakterlerle Tanışmak İsterdiniz?