Hangi Karaktersin?

Kaç kişi tıklamış onu söylüyor :slight_smile:

3 Beğeni

26 kişi tıklamış siteye gitmiş

3 Beğeni

İkizler burcu laneti bu, anlaşılabilir. :sweat_smile: Ben de inanmam pek ama muhabbetini yapmak genelde eğlenceli oluyor.

3 Beğeni

Batman de de alfred yüzde 85 ile. Bu durumda asıl hizmetçi benim galiba. :slight_smile:

4 Beğeni

@Expelliarmus @ESO anladım teşekkürler :slightly_smiling_face:
@mephisto Evet her ne lanetse peşimi bırakmak istemiyor gibi. :joy:

2 Beğeni

Yüzüklerin efendisini hâlâ okumadım :sweat_smile: Ama şimdiden bu arkadaşı sevdim her kimse…

4 Beğeni

:grin: (20 karakter)

1 Beğeni

Vay be Yüzüklerin Yüzüklerin efendisini okumayan birine rastladım bunu forumda. Bir tek ben okumadım sanıyordum. :grin:

3 Beğeni

Ben de okumadım,filmleri izledim sadece. Ama evreni okumaya Hobbit’le başlayacaktım, bu korona salgını olmasaydı. Kitabım (-larım) yurtta, ben evde… Ben gidiyorum ağlamaya :sob:

3 Beğeni

Gerçekten inanamıyorum. Bir kişi daha… En azından siz hakkında bir bilgiye sahipsiniz. Ben orjinal adından başka hiç bir şey bilmiyorum. Bence horozlardan erken kalkanlarla beraber Yüzüklerin efendisini okumayanlar cemiyeti de kuralım. :grin:

2 Beğeni

Üye sayısı 3 kişiyi geçemez büyük ihtimalle(yeoc için söylüyorum bunu)(tabi kurabiliriz, neden olmasın?) :grin:

2 Beğeni

ben de okumadım henüz :sweat_smile:

3 Beğeni

Ben gidip açıyorum madem, bir ara hepimiz alır aynı anda okuruz peşinden :grin:
Boyle bir cemiyet hangi kategoride açılır ki, yolgecen hanına mı?

2 Beğeni

Bekliyorum. Hem kim bilir, belki başka üyeler de olur.

Sanırım.

2 Beğeni

Kuruldu, herkesi(okuyup da okumamış hissedenler de gelebilir bence) bekleriz

2 Beğeni

Sanırım test karantina günlerini bir koltuk olarak geçirdiğimi fark ederek bu sonuca vardı. :sweat_smile:

İlgili resim:
image

8 Beğeni

Eğlenceli olmalı. :rofl:

3 Beğeni

Test güzel ama ingiliççe

4 Beğeni

Ingilizce bilmeyenlere google translate kopyala-yapıştır. :smiley:

2 Beğeni

Bu testi aşırı çok beğendim.
Morpheus (The Matrix): 76%
Küçükken Matrix’i çok izlerdim ama hatırlamayacak kadar küçüktüm. Yakın zamanda tekrar izlemek istiyorum, umarım bu karakterin listemde ilk sırada yer alması iyi bir şeydir.
Gandalf (Lord of the Rings): 75% :mage: Şeref duydum…
Remus Lupin (Harry Potter): 73% :wolf:
Dr. Strange (Marvel Cinematic Universe): 73% :kalp:
Brandon Stark (Game of Thrones): 71% Özellikle final sezonundan sonra bu beni üzer…
Obi-Wan Kenobi (Star Wars): 68% :kalp: Yine şeref duydum…
Katara (Avatar: The Last Airbender): 67% :kalp: ATLA’da en sevdiğim karakterdir kendileri.
Bruce Wayne (The Dark Knight): 67% :kalp: Christian Bale, ne olursa olsun en sevdiğim Batman oyuncusudur.

6 Beğeni